Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen felirat írható apám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen felirat írható apám szülőköszöntő ajándékára, ha nem túl jó a viszonyunk?

Figyelt kérdés

Minden idézet vagy köszönő gondolat, amit a neten találok, túl érzelmes (pl. "Köszönöm, hogy stabil alapokat építettél nekem", "Ma hozzámegyek a második legfontosabb férfihoz az életemben" stb.). Az apámmal nem felhőtlen a viszonyom, ezért ilyesmiket kizárt, hogy ráírassak az ajándékra...

Tud valaki valamilyen semleges köszönő szöveget?



2023. júl. 2. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont ezért nem lesz szülőköszöntő
2023. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem kell szülőköszöntő, tök felesleges.
2023. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen szülőköszöntő.
2023. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy legyen, de nem kell ráírni semmit.
2023. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, hogy nem húztad ki....
2023. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kösz a kemény nevelést miattad lettem az ellenteted.
2023. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha még aktuális a kérdés.. Hasonló helyzetben voltam mint te.

Először mi sem akartunk ajándékot, de aztán belattam hogy nem akarok 3 másik embert büntetni egy miatt, az meg tényleg hülyén vette volna ki magát hogy 3nak adunk egynek meg nem.

Mi azt csináltuk hogy az apák olyan ajándékot kapnak amin semmi ilyen nincs.

Rendeltünk 2 boros/pálinkás üveget aminek az alján belül egy kis üveg házaspár figura van, rá van gravirozva a nevünk, a dátum, megtoltjuk majd pálinkával, bele egy ajándék szatyorba és ennyi. Ha érdekel írj rám és elküldöm honnan rendeltuk.

2023. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!