Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Senki nem jön az esküvőre így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki nem jön az esküvőre így hogy lehet boldogan igent mondani ?

Figyelt kérdés

Egy hónap múlva esküvőnk lesz,de a családból szinte senki nem akar részt venni,az én részemről azért mert a szüleim elváltak,és a két család nincsenek jóban.

A párom anyja kijelentést tett a napokba hogy nem szívesen vesz részt az esküvőn.Az okát nem mondta meg ebből egy olyan családi veszekedés kerekedett ami által az én anyám és anyósom is durván vitába keveredett.

Akkor már azt mondtuk lefujjuk az esküvőt azóta meg gondoltuk megszeretnénk tartani.

De csak barátok akik maradtak a vendégek közül és a két testvérem és anyám

Koszorúslányok sem lesznek az által hogy lemondták a meghívást

Volt valami hasonló helyzetbe,ti mit tettetek?


2023. júl. 28. 08:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%

Mondjuk én örülnék neki, ha a mérgező, viselkedni nem tudó emberek nem vennének részt az életemben. Ugyanis nem adnak hozzá semmit, csak elvesznek. De ez én vagyok.

Neked fel kellene dolgoznod ezt a "dehát mégiscsak a családom, úgy illik, ha ott vannak" mantrát, ami nemcsak az esküvődet, de az egész életedet megkeseríti. Sajnálom, de nem szeretnek benneteket ezek az emberek. És a legrosszabb, hogy te sem szereted magad, ha ezeknek az embereknek kívánod a társaságát. És ezt kellene feldolgozni, elgyászolni.

2023. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Igen tudom,hogy ez a viselkedési forma azt tükrözi hogy nem tartanak minket annyira fontosnak mint mi őket.

Csak persze rosszul esik,és teljesen magunkba vagyunk zuhanva,egy hónap alatt nem tudom hogy ezt mennyire lehet feldolgozni és nagyon fáj hogy az eddigi életünk legboldogabb napját így kell át élnünk

2023. júl. 28. 09:13
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
El kell engedned a dolgot. A pàrodnak és magadnak örülj Ti ketten vagytok a lényeg egy hàzassàgban és nem anyuci apuci meg a tàgabb csalàd.
2023. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

Egy hónap alatt semennyire. Évek lesznek. Ha fel akarod persze. Ha nem, akkor marad a veszekedés, szájhúzogatás, örök megfelelési kényszer.

Igazság szerint te/ti akarjátok ezt így átélni. Te választod, hogy rossz kedvű leszel mások miatt, vagy végre elkezdesz magaddal foglalkozni.

2023. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Ti ketten lesztek egy család a pároddal. Akik így állnak hozzád, hozzátok, hogy még ekkor is csak magukra gondolnak, azokra később sem kell sok időt pazarolni.
2023. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
6%
Szét fog titeket szedni is ez az egész
2023. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Legyen ott az, aki szívesen megy és tartsátok szűk körben. Az esküvő nem szórakozási lehetőség, hanem a ti napotok, ne engedjétek, hogy elrontsák. Az se lenne jobb, ha csak kötelezőből mennének el a rokonok, aztán vágnák az unott fejeket.
2023. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Ha neked lennék lemondanám az egészet, egy délután bemennék a hivatalba, összeházasodnánk két tanúval, az esküvőre szánt pénzből meg elmennénk valami szép helyre nászútra és leszarnám, hogy a sok bunkó hogy gyilkolja egymást.
2023. júl. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Suttyó família, aki más kedvéért sem képes moderálni magát, még akkor sem, ha az történetesen a gyerek nagy napja. Akkor nem is kell elmenni. HA nei ennyit jelent, ne is rontsa ott a levegőt! És ez vonatkozik a többi családi eseményre is. Ne hagyd, hogy mások beárnyékolják a ti ünnepeteket, ha ennyit se jelentetek nekik, akkor vond le a következtetést, hogy enktes sajnos ilyen családi hátér jutott, ti majd mindent megtesztek azért, hogy a ti kis szűk családotok védve legyen ezektől.
2023. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz hogy így állnak hozzá a szeretteitek. De én azt tenném, hogy férjhez megyek és kész. Nem kell ahhoz a teljes család vagy bárki is a tanúkon kívül, hogy ott legyen. Ti szeretitek egymást, és ez a lényeg. Ha később ebből baj lenne, azt mondanád, hogy ha arra a fél órára nem tudja félretenni a másik a nézeteltéréseket akkor magukra vessenek, minden lehetőség megvolt. Ne hagyd hogy ez a házasság útjába álljon.

Én még nem vagyok házas de tervezzük. Az én anyám is kijelentette hogy nem jön mert nem szereti a páromat meg a családját.

Párom apja is kimondta hogy nem kedvel engem így nem jön el. Nem baj, akkor ők nem jönnek, attól még nem fogom rosszul érezni magamat.

2023. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!