Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fel lehet venni vendégként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet venni vendégként ezt a ruhát esküvőre?

Figyelt kérdés

Nem fehér, piros vagy fekete, de nem tudom, nem-e túl "sok"? Polgári szertartás lenne.


[link]



2023. aug. 4. 13:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

Egy nyári esküvőre szerintem teljesen oké. Nem kifejezetten elegáns, de csinos. Ha nagyon bizonytalan vagy, nyugodtan egyeztess a menyasszonnyal.

Mitől lenne sok egyébként? Nincs kint belőle a feneked, és nem köldökig kivágott.

2023. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A sok lehet rossz szó, csak féltek, hogy feltűnő, hercegnős lenne, réteges, van rajta tüll anyag is meg virágok is.
2023. aug. 4. 13:11
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

Ez pusztítóan gagyi. Ráadásul ez a dirndlis parasztlány fazon hasonlít a tradicionális (szintén gagyi) menyecskeruhák felsőrészére.

Nagy NEM erre a ruhára.

2023. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Azt megértem, ha valakinek nem ez a stílusa, vagy más korosztály. Inkább az érdekelne, hogy illik-e.
2023. aug. 4. 13:15
 5/23 anonim ***** válasza:
45%
Miért, milyen korosztály vagy? Ha egy bohém 65+-os nagynéni, akkor elnézhető. De nem elegáns az fix.
2023. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%

Vedd fel nyugodtan.Lassan már semmit se lehet felvenni.Régen ndm számítottak az ilyen hülyeségek,csakjogy jól érezd magad.

A ruhával nincs semmi baj,megfelelő.

2023. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
20%

MINDEN esküvőn van egy úgynevezett "zöld zakós ember", akinél rosszabb úgysem lehetsz :D


„Zöld zakós ember” állandó főszereplőnek levés bármilyen esküvőn. Eleve már magában fogalom hordozás: zöld zakós ember = mérhetetlen ízléstelenséggel felöltözés, zöld, lila, hígbetegfos színekben pompázó öltönyt magára ráncigálás, ehhez zsinór, esetleg amerikai nyakkendő kötés.


Alapkövetelményként 10 centivel rövidebb nadrághúzás, fehér pamut, esetleg két kis teniszütő emblémás zokni folyamatos kilátszás, szürke vagy öltönyhöz harmonizáló barna műbőr papucscipő húzás.


Vendégseregből leghangosabbnak levés, mindenkivel kötelező tüskék ivása, ezáltal természetesen mindenki előtt elsőként beb*ás. Már vacsorához komoly állapotban leülés, zakó felrakás szék háttámlájára, nyakkendő hátradobás, ingujj feltűrés, de első kanál zsíros húsleves k*aisten, hogy magára öntés, jobb esetben csak nadrágra. Hülye kis buta arccal maroknyi szalvétával folt törölgetés, feleség ingerülten kiverés szalvéta kézből, és konyháról kért vizes ronggyal törölgetés.


Férj hátradőlve ezt hagyás és közben pincértől már új tüskék rendelése: „Főnököm egy deci felest kérek !!!!”


Folyamatos tószt mondáshoz készülődés, állandó elemelkedés rogyasztott lábbal székről, de feleség „nyughass már” mondással visszarántás.


Kínosabb esetben (valós történet), vacsora közben hanyatt b**ódás zöld zakós nő!!!! Fentiek női megfelelője annyira elkészülés már kora délutánra, hogy levesnél kib*zott nagy csattanással hanyatt b*zódás. Vőlegény, vőfély, 1-2 családtag felpattanás, kivivés bugyután vigyorgó nőt, közben sűrűn „csak egy kis friss levegőre van szüksége” mondás. Kisgyerek zöldzakós nő leesett cipőjével mentőcsapat után rohanás. Közeli rokonok, barátok mérhetetlen égés, magukban k**vaanyázás. Aznap nőt többet nem látás.

2023. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem illik egy esküvőre, nem elegáns.
2023. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom jártál-e mostanság esküvőn, hát vannak érdekes dolgok :D


Nem az én stílusom ez a ruha, de ezt kifejezetten el tudom képzelni valakin, csinos :)

2023. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2023. aug. 4. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!