Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik ruha a szebb? A flitter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ruha a szebb? A flitter közönséges lenne egy esküvői ruhán?

Figyelt kérdés

Ez az első:

[link]


Második:

[link]



Mind a kettő nagyon tetszik, én a másodiknál éreztem azt picit jobban, hogy "ez én vagyok". Imádom, ha valami csillog, szeretem a gyöngyöket, ez így ránézésre is olyan "Hamupipőke-ruha".

Anyukám meg azt mondta, hogy közönséges és évek múlva már egyáltalán nem tetszene nekem sem.



2023. aug. 10. 22:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
A második szép, az első nekem nem tetszik.
2023. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez a te napod, mindenképp azt válaszd majd ki amelyik neked a legszebb.
2023. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem közönséges. Az a ruha legyen ami a leginkább te vagy. Semmi kivetnivaló, vagy megbotránkoztató nincs benne szerintem. Mindkettő szép, hozzám inkább az első illik, de a második is gyönyörű. Ha téged inkább az fejez ki, mindenképp az legyem
2023. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ég és föld a kettő. Az első szolid, egyszerűbb, a másik abszolút feltűnő, extrább. Én a másodikra voksolok, úgy meg pláne, hogy írtad, azt érzed hozzád illőbbnek. Egyáltalán nem közönséges, csak olyan ruha, amit nagyon tudni kell viselni.
2023. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyönyörű én azt választanám. Nekem a második nem a szílusom. De végülis azt válaszd ami neked tetszik.
2023. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
51%
*stílusom
2023. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Az első csodaszép, a második nekem nem tetszik.
2023. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő gyönyörű, de nagyon nem mindegy, hogy kinek.

Nekem hiába tetszik, egyik sem állna jól.A második túl díszített, az elsőnek meg a fazonja nem állna jól nekem.

Attól függ, hogy hozzád melyik illene jobban.

2023. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
66%
Az első gyönyörű. A második nekem túl csicsás, cigányos.
2023. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első tetszik, mert egyszerű, letisztult, mégis szép. A második nem a stílusom, de ha neked igen akkor az legyen. Viszont a kettő ég és föld, ha esetleg a másodikat soknak érzed, biztosan lehet találni a kettő között is valamit, ami díszes ugyan de nem ennyire. De ha ez tetszik, ez legyen, a te napod. :)
2023. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!