Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruha választáshoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruha választáshoz kellene egy kis segítség, valami jó ötlet?

Figyelt kérdés

2011 május,vagy júniusában férjhez megyek. Viszont én nem szeretnék hagyományos fehér ruhát,hanem mondjuk fekete-fehéret,vagy valami vagányat,de konkrét elképzelésem még nincs,pedig lassan el kell indulnom valamerre. Esetleg tudtok linkelni? Az alakom mondjuk,hogy átlagos(169cm 58 kg.),habár a melleim nagyok (80/D),és a csípőm kissé szélesebb,de máshol vékony vagyok. Hosszú szőke hajam van. Nem tudom ezek számítanak e,de inkább leírtam. :)


25/N


2010. dec. 29. 09:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]

Itt vannak jók:)))

2010. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]


ezek szépek, nekem tetszenek, főleg a piros-fehér összeállítások

2010. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2010. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy gyönyörű ruha!:)

[link]

2010. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2010. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek a fekete-fehér összeállitások menyasszonyi ruhának. Ha már nem hagyományos fehéret akarsz, akkor inkább a bordó-fehér összeállitások nekem jobban tetszenek. Persze izlések és pofonok különbözők.

Előre is sok boldogságot kivánok.

2010. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Sok Boldogságot!:)

2010. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gondolom egy vagány ruhához méltó esküvőt+lagzit is szeretnél!?Csak mert írtad,hogy május vagy júniusban mész férjhez és a jobb helyeket bizony jóval előre le kell foglalni.Én júliusban megyek férjhez, a helyszínt már októberben lefoglaltuk és már akkor nem volt meg az az időpont amit szerettünk volna,hanem egy héttel előbbre csak.Egy hét nem igazán számított,de azért szerintem nem árt,ha gyorsan eldöntitek az időpontot és lefoglaltok mindent,a hétvégi időpontoknak szerintem már így is lőttek.Már a jobb fotósakra is lecsaptak(tapasztalat,mivel már mi is alig találtunk jót)
2010. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Jó fotóst tudok ajánlani ;] (Leskó Róbert, nagyon fiatal, nagyon igényes a munkájára, csodás képeket készít)

2010. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ó,a helyszínnel nem lesz problémánk a családban van egy étteremtulajdonos,a két lehetséges dátumot szabadon hagyta a kérésünkre. Az egyik barátnőm pedig fotós,szóval ez is kipipálva. :)
2010. dec. 29. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!