Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Első tánc alatt milyen MAGYAR...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első tánc alatt milyen MAGYAR zene szóljon? Párom nem tud táncolni, csak valami lassú dölöngélős kellene?

Figyelt kérdés

de egyszerűen semmi nem tetszik Neki, mert régi, mert nem jó, mert ez nem, mert az nem....már kezdek kifogyni az ötletekből...


lécci adjatok ötleteket!


jah és mindenképp MAGYARt szeretnék


2011. jún. 23. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

most voltam esküvőn, ott spontán első tánc volt a Híd a folyót c. számra

szép volt

2011. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Demjén: Honfoglalás (ez volt unokabátyámnál is és a bátyámnál is.) nagyon megható tud lenni.
2011. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
a honfoglalásra temették 3 rokonomat..szerintem ne tedd..a híd a folyón-t akartam én is mondani...
2011. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

honfoglalásból egy kis rész ki lesz vágva a szülőköszöntős zeneösszeállításba, szóval az semmiképp sem lenne jó


én nagyon szeretem Máté Péter, Szécsi Pál dalait, a kicsit régebbi zenéket, esetleg olyat tudtok mondani, hogy ezeket a számokat valami mostani előadó énekli?

2011. jún. 23. 15:33
 5/16 anonim ***** válasza:
Keringő szokott lenni. Strauss Kék Duna keringő esetleg?
2011. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Ákos:Ölelj meg újra..

Hallgasd meg legalább,mert a szöveg pont illik egy első tánchoz,és ez a szám még az aranylakodalmatokon is sikert aratna,amikor majd idősebben visszagondoltok,ha szerencsétek lesz,(már pedig miért ne lenne,és együtt maradtok)akkor is értelme lesz a szövegnek.Csak hallgasd meg..

2011. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ákost szeretem, de hogy lehet erre táncolni?? az elején még oké, de mikor begyorsul, erőteljesebb?


sok szép szám van, csak nem lehet táncolni rájuk...


most épp a Valami Amerika vetkőzős számánál tartunk, ami tetszik neki, csak arra meg nem lehet dülöngélni...

2011. jún. 23. 15:51
 8/16 napietus ***** válasza:
Harangozó Teri: Mindenkinek van egy párja...az elég lötyögős.
2011. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 napietus ***** válasza:
bocs, nem párja, álma :) csak egy másik kérdésre gondoltam közben :)
2011. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy Nektek ez uncsi, de év évek óta elhatároztam hogy nekem ez lesz:

Sasvári Sándor: Érted vagyok és Te értem vagy ...

(a szöveg miatt...)

2011. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!