Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ruha méret? Kicsit gondban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ruha méret? Kicsit gondban vagyok. Van egy ruha ami nagyon tetszik, de nem tudom milyen méretben rendeljem meg, hogy fel tudjam próbálni.

Figyelt kérdés

172 cm vagyok és kb 60 kg de van, hogy egy kicsit kevesebb. Vékony derekam van.. Fűzős ruháról van szó!

Nektek mekkora ruha kellet és hány kg hány cm-k vagytok?

38-as talán? Vagy 36-os?


2011. okt. 7. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
170/70 vagyok, és nő persze. Van 38-as ruhám, amit még 76 kilósan vettem, de van 42-es is. Szóval ezt nem lehet megmondani. Gyártótól függ, sajna. Esetleg pontos méretekkel meg tudod nézni, milyen hosszú, derékbőség stb.
2011. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a ruhaméretet a csipő,derék,cici körfogata adja.

és márkánként is eltérnek a méretezések

2011. okt. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hátha ez tud segíteni...

[link]


Nekem fűzős ruhám nincs. 180 cm vagy és 64 kg. És nagyrészt 40 es ruháim vannak.

2011. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!