Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen zeneszámot ajánlanál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen zeneszámot ajánlanál lagzira?

Figyelt kérdés
A bódi guszti stílusú, és "kombiné, csipkés kombiné" stílusú zenét nem szeretem. Zenekarra nincs pénz, így magamnak kell kiválasztani melyik számokra mulassunk. Valami keringőt viszek, de nem tudom, mire lehetne még mulatni, ami nem lakodalmas rock.
2009. máj. 11. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mc Havernek van egy pár jó száma.
2009. máj. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a Bódi Gusztis dalokat, de a lagzimban tapasztaltam, hogy abszolút az ilyen zenékre lehet a legjobbat mulatni. Másra nem nagyon lehet jókat táncolni. Mégsem állhat az egész keringőből. Ja, meg azt is nézni kell, hogy mi a vendégek igénye, ha nem akarod, hogy üres legyen a táncparkett. 40-50 éves emberek nem fognak metálra tombolni. Nálunk voltak pop számok is. Celine Dion, Mariah Carrey...ilyesmik.
2009. máj. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
20-25 évvel ezelőtt is mulattak a lagzikon, és akkor még nem volt lakodalmas rock meg lakodalmas techno. Csak van valami más megoldás.
2009. máj. 12. 10:40
 4/6 anonim válasza:
20-25 évvel ezelőtt is ezek a zenék voltak, csak mostanában megfiatalították a "kombiné,csipkés kombiné"szerű zenéket....egyébként sok fiatal is ilyenre szeret mulatni,mert ezekre lehet a legjobbakat táncolni...meg egyébként tényleg...teszem azt keringőzni akarsz menyecsketánckor is?
2010. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"keringőzni akarsz menyecsketánckor is?"


Mivel ez egy 1 éves kérdés, és a lagzi már tavaly nyáron volt: így már biztos nem.

2010. máj. 4. 08:58
 6/6 anonim válasza:
nem mindenki esküszik meg egy év elteltével, ezért bátorkodtam írni...bocs
2010. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!