Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok nekem segíteni? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem segíteni? Nem soká itt az esküvőm és nem tudom milyen ruhába legyek annyi félét láttam teljesen össze vagyok zavarodva. Szerintetek hol vannak a legszebb mennyasszonyi ruhák amiket online meglehet vásárolni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 06:22
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. febr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen alakod van, milyen a felépítésed:-) Nekem a Lilly ruhák tetszenek a legjobban, már meg is vettem az enyémet:-)
2012. febr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 jersey-69 ***** válasza:

www.araonline.hu

Én is tőlük vettem, és nagyon meg vagyok elégedve a ruhák minőségével, és az árak nagyon jók.

2012. febr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Érdemes vaterán is szétnézni!
2012. febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is araonline-t tudom javasolni, mert nagyon szépek a ruhák, de végül nem onnan béreltem, hanem a Milady szalonból. De voltam a molettszalonban, ott is szépek vannak és nem csak moletteknek. A maggie bridal szalonban is szép ruhák vannak. Nekem ezek jöttek be igazán.

[link]


de itt is vannak szépek.

2012. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsi több infót is közölhetnél! :)
2012. febr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...
2012. febr. 8. 06:43
 8/8 anonim ***** válasza:
www.facebook.com/menyaruha itt van vagy négyszáz ruha!!!!
2012. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!