Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy 70 fős esküvőre kb. hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 70 fős esküvőre kb. hány szelet tortát készíttessünk?

Figyelt kérdés
Hogyan szokták ezt számolni nem vagyok biztos a döntésemben.
2012. ápr. 18. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Egy főre kb. három szeletet számolhatsz. Lehet hogy valaki megelégszik egy szelettel, de lesz, aki tömi magába.
2012. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
pl én tömném magamba.
2012. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem 3 az sok. Nem az esküvői tortát kell magukba tömni, gondolom lesz más süti is.


Egy szelet mindenkire jusson, plusz legyen "tartalék", mert a szeletelésnél nem lehet pontosan méricskélni. 90 szeletesnél többet nem csináltatnék.

2012. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Úristen ha 3-mat számolok minden főre a 210 szele jesszusom:D az egy kicsit sok én szerintem egy 100 szeletes elég nem?:D

Vagy nem tudom hehe kész vagyok az adagoktól :)

2012. ápr. 18. 10:42
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Én is max 100-asat mondanék. Számold, hogy lesz aki nem is kér. (cukorbeteg, nem édesszájú, stb.)


Meg igaza van annak aki írta: nem a tortával kell jóllakni :D

2012. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Bízom benne hogy elég lesz. Ha nem akkor kitalálok v.mit:D

Mindenkinek egy szelet meg még pluszba ha kér v.ki adok neki:D

2012. ápr. 18. 10:46
 7/19 anonim ***** válasza:
Biztos lesz más süti, meg torta is, elég esküvőiből bőven a 100 fős, vagy lehet, hogy a 80 is.
2012. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Bevallom csak egyszer voltam esküvőn, de olyan jól laktam (szó szerint degeszre tömtem magam az isteni kajákkal) hogy a tortából nem tudtam enni :) szerintem 90-100 legyen.
2012. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mi 100 szeletes menyasszonyi tortát rendeltünk a 107 fős lagziba, tisztában voltunk vele, hogy nem fog mindenki tortát enni, kb. a fele meg is maradt.

Persze azt hozzáteszem, hogy előtte kaptak sütiket.

2012. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%ot szoktak számolni, mert az a tapasztalat, hogy mindig! megmarad. Emellett én nem mernék sokkal kevesebbet rendelni, még ha meg is marad. Az viszont biztos, hogy egy darabbal se rendelnék többet mint ahányan elvileg jönnek. Biztos lesz még más süti is, a nyakatokon fog maradni.
2012. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!