Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ékszert viseltetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ékszert viseltetek az esküvőtökön?

Figyelt kérdés
elsősorban ezüst fülbevalót szeretnék beszerezni milyen üzletet ajánlanátok, ahol szépeket lehet látni? (lehet fehérarany is esetleg)
2012. máj. 21. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem gyöngy fülbevalóm ,ezüst nyakláncom egy gyönggyel, és gyöngy karkötőm lesz. A nyaklánc kivételével a meska.hu-ról rendeltem az ékszereket.
2012. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekem minden innen volt, nagyon jó árban!

2012. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alexandra, a ruhád is? Én is ott vettem. :)
2012. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Igen :))


Off:


Csodaszép :), most pedig szeretném eladni, de sok menyasszony szerint merész, így még nem sikerült sajnos...

Te megtartod?

On.

2012. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Én megtartom szerintem. 80 ezer volt kiegészítőkkel együtt, az nem sok egy menyasszonyi ruháért. Külföldön élek, igaz itt még háromszorosáért is el tudnám adni :D, de inkább nem.
2012. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem gyöngy lesz. Ilyen:

[link]


Ennek mintájára fűzöm magamnak. A vaterán vettem hozzá mindent.

2012. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!