Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szuper-meghívók oldalról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuper-meghívók oldalról rendelt már valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Elég olcsók itt a meghívók, csak érdekelne, hogy olyanok-e, mint, amiket a képeken látni...
2012. okt. 3. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, mik az elvárásaid. Ha igényes, különleges meghívót akarsz, akkor nem a Te céged. Ha minél olcsóbban szeretnél hozzájutni, akkor jó lehet, de ne várj valami hihetetlen csodát. Sok panaszt olvastam róluk, pl. gyűröttek, koszosak voltak a meghívók, és mivel a cég romániai, borzasztó körülményesen kapták csak vissza a pénzüket.


Az arénás kiállításon tavaly kint voltak, én akkor voltam menyasszony, így kimentem én is. Láttam élőben, úgy nem tűnt rossznak, de valahogy nem tudok megbízni a gyanúsan olcsó dolgokban.


Most gyorsan ránéztem az oldalra, kiválasztottam egy 33 forintos meghívót, bejelöltem, hogy összeállítva és nyomtatva kérnék belőle 30 darabot, és a végösszeg 4000 forint lett, és ebben nincs benne a postaköltség, ami 2000 forint. Összesen tehát a 33 forintos meghívó 200-ba kerül a végén, és még lehet, hogy nem is tetszik, amit kézhez kapsz. Érdemes azért átgondolni, mielőtt megrendeled.


Szerintem volt itt már pár kérdés róla, érdemes lenne azokat is visszanézned.

2012. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én onnan rendeltem.Jó ne a 10 forintos meghívót válaszd mert az nem valami jó minőségű.A miénk 90 forintos volt.Gyönyörű munkájuk van,minőségi papírból.Nagyon korrektek.Én ajánlom őket.
2012. okt. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én ma küldtem el a megrendelést. Kaptam egy visszaigazoló emailt, amiben elküldték a "látványtervet". Kértem benne módosítást. Remélem meg fogják tenni :)


Postával együtt 6000 ft lesz a 30 meghívó, és elég különleges. Más oldalon nem találtam ilyen ötleteset és dupla ár volt a végén. Majd most lehet izgulni :)


Amúgy a neten keresgélve jót is, rosszat is olvastam. Csak nem lesz gáz.

2012. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Csak azért kérdeztem, mert hasonlóan az első válaszolóhoz, én is kissé szkeptikus vagyok a gyanúsan olcsó dolgokban,legyen az bármi..
2012. okt. 4. 13:27
 5/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező, és Válaszolók!


Mi is onnan rendeltük a meghívónkat, és a miénk gyönyörű lett. Mi sötétlila betűkkel kértük a halványlila, fehér, és ezüst meghívónkat. De lehet van aki csalódott bennük. Mi postával, összeállítással ( hajtogatás, borítékolás stb.) 10.000 Ft. Gyorsak voltak az elkészítéssel, és szépek a meghívók.

És holnap lesz a NAGY nap ;)

2012. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mi tőlük rendeltünk és nem bántuk meg.

Vasárnap leadtam a rendelést emailben. Hétfőn küldték a mintát, hogyan fog kinézni. Kedden visszaigazoltam, hogy jó lesz, szerdán postára adták. Csütörtökön a kezemben volt. Jó minőségű papírra, szép kivitelezéssel készültek.

Én ajánlom őket.

2014. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!