Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Olcsón esküvő lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsón esküvő lehetséges?

Figyelt kérdés

Szeretnénk a párommal összeházasodni,viszont csak egy kisebb esküvőre gondoltunk(pénz).

Maximum 30 fő lenne egy polgári esküvő és uttána egy ebéd étterembe vagy rendezvényterem vagy ilyesmi,meg egy kis mulatozás.

Főképp tapasztalatok érdekelnének hogy mennyiből lehet legolcsóbban kihozni ez így.Persze ruha nekem+a páromnak,torta ilyesmi.De tényleg csak az alap.

Főképp Csepel érdekelne de persze másfelé is érdekel ha van jó ötlet.


2012. okt. 15. 12:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
A barátnőmnek hasonló paraméterekkel 800 ezerbe került, vidéken. Csak vacsi volt, mulatozás nem.
2012. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

Több, mint két év eltelt már az esküvőnk óta, akkor mi háromszáz körül hoztuk ki, nem tudom, most mennyiből lehetne. De nálunk sokat segítettek a rokonok, főztek, süteményeket sütöttek, úgyhogy szinte csak az alapanyagokat kellett beszerezni sok mindenhez. A meghívókat, dekorációkat esetleg készíthetitek saját kezűleg, ha van ismerősök, barátok közt, aki vállalja a felszolgálást, a fotózást (nem árt, ha ért is hozzá), esetleg fodrász, kozmetikus rokon, barát, aki ezeket olcsóbban vállalja, az is sokat segít.

Nekem az a tapasztalatom, hogy ami nagyon lényeg, hogy legyen finom kaja, jó zene, jó társaság és mindenki jól fogja magát érezni.

2012. okt. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%

Ruha cipo ekszer stb ebay dhgate alibaba

torta : szep allvany es sima feher torta mignon alatta

zene : dj vagy egyszemelyes zenekar sok olcso van

helyszin:polgari helyett szabadban szertartasvezetovel

etterem: kiskocsmat kiberelni sajat cateringel pl grill kajakkal

virag : olyan viragot kerni ami mindennnapi kerti pl hortenzi orgona szezontol fuggoen nem menyacsokornak kerni hanem csak unnepinek otthon szallaggal disziteni.

2012. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

helyszin:polgari helyett szabadban szertartasvezetovel


Szuper ötlet, fogadjunk, hogy hajadon vagy! Azért, hogy az anyakönyvet kivigyék a hivatalból, 25 és 100 ezer Ft között kell fizetni, már ha egyáltalán hajlandó rá az anyakönyvvezető. Mert ugyebár anyakönyvvezető az kell, meg anyakönyv is, ezek nélkül érvénytelen a házasság.

2012. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

Nekünk most volt augusztusban, 23 fővel. Igazából nagy fényűzés nem volt de azért mégis próbáltuk a legjobbat kihozni.Kb 400 ezer volt a költség.

Terembérlet 5.000

Fotós 32.000

Ruhám:100.000

Smink fodrász,+ próbák: 15.000

Férjem ruhája cipőinkkel :30.000

Székszoknya:10.000

zenészek:21.000

Szakács+ kisegítő:25.000

virág:10.000 ( én csokrom, 1 koszorúslány csokor, 3 kitűző, 6 szülőköszöntő virág-1 szálas kis díszítéssel, + az asztalokra 6 gerbera díszítéssel)

kaja alapanyagok: 45.000

Süti: 30.000

Ital:35.000

Most ezek jutottak eszembe. De nagyon válogatni kell. Akitől a virág való annak rendes boltja volt és nagyon szép csokrot készített, előtte meg egy maszek erre 60 ezret akart kérni számla nélkül. jó mi?

Szóval vigyázni kell nagyon. Ha valamit sokalsz akkor tovább kell érdeklődni mert lehet van más megoldás.

2012. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
nem vagyok hajadon kulso helysznen volt az eskuvom es szertartasvezeto volt csodaszep ceremonia. A polgarit elotte a heten munkaidoben gyorsan alairtuk farmerban 2 tanval ingyen.A csodaszep szertartas a mi forgatokonyvunk sszerint a szabadban volt ,,szertartasvezeto, nem anyakonyvezeto es igy ugy beszel ahogy ti szeretnetek csak mi ketten tudtuk hogy az eskuvonk napjan mar hazasok voltunk a rokonok vendegek nem.
2012. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
A virágot hülyeség ünnepinek kérni mert az úgysem olyan lesz. Én megmondtam a 60 ezres ajánlat után a másik helyen hogy 5 ezerért kérek menyasszonyi csokrot, fehér rózsából kis lila virággal, 2 ezerért koszorús csokrot 12 éves kislánynak, rózsából a szülőköszöntőket és így tovább. Annyi amennyi belefér.
2012. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha jól emlékszem, édesanyám csinált valami pörköltet tarhonyával. Azt ettük vagy 6-an vagy 7-en. A gyűrű valami 1000-1000 forint volt, a ruha is minimális. Egy barát fotózott. Na jó, ez elég régen volt, akkor még nem volt egy esküvő kötelező média-esemény. )))
2012. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk is kis esküvőnk volt, amin spóroltunk: virágot virágpiacon vettem, menyasszonyi csokrot én kötöttem, gyönyörű lett, csak virág és ekrü színű szalag. Ruha Irinától, cipő noname balerina szalaggal felturbózva, smink saját magamnak natúr smink szép alapozással. Köszönetajándék nem volt. Ezeken spóroltunk, a többi dolgon nem nagyon, de azokon is lehet :)
2012. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
tökéletesen ugyanezt csináltuk meg most a nyáron, 450 ből, de nekem a ruhám volt ebből 80, azon lehetett volna még spórolni. szal kb 400 ból megoldható
2012. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!