Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most télen lesz az esküvőnk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most télen lesz az esküvőnk. Mennyi ilyenkor a ruha bérlés?

Figyelt kérdés
El lehet úgy hozni,hogy azt mondom szalagavatóra lesz és akkor úgy olcsóbb nem?

2012. nov. 15. 13:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
He-He-He diák igazolványt kérnek. Talán kicsit mondjuk télen olcsóbb, mint nyáron, de télen meg a szalagavatók miatt fene tudja.
2012. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok! Az ért a "he-he-he", mert nekem is eszembe jutott, hisz hatalmas különbség van a két ár között. Szóval pofátlanság. Szóval nem gúnyolni akartalak vele.
2012. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi.Gondoltam,hogy valahogy ellenőrzik,csak nem tudtam miképp.Télen mennyi a ruha bérlés esküvőre?
2012. nov. 15. 13:58
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Miért pofátlanság? Szalagavaton 2-3 órát van max rajta a ruha, esküvőn vélhetően jóval tovább es arra is több az esély, hogy koszos odajön, meg sérüljön.
2012. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Annyi egy havi fizetésem mint amennyiért bérelni lehet a ruhát!
2012. nov. 15. 14:04
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
És mi van akkor ha valaki fellépőruhának bérelné?
2012. nov. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

A nagy lagzikra szabták az árakat.

Nekünk csak polgári lesz és csak ott lenne rajtam a ruha,nem mindenkinek van pénze ilyenekre.Úgyhogy nekem is marad az alkalmi ruha,menyasszonyi helyett :-(((

2012. nov. 15. 14:06
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Szia. És ha nem bérled hanem veszed? Vannak vaterán, apródón már 15-20 ezrekért is meseszépek, és azt utána el is tudod adni.

Én is így csináltam, most hirdetem, és így legalább nem buksz kaukciót ha valami baja lesz, és az ára is visszajön valamelyest.

Milyen ruhát szeretnél?

2012. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
Ahhoz a szalonnak semmi koze, hogy mennyi a fizetésed. Nem kötelező ruhát bérelni.
2012. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Mekkora összeg a max amit ki tudsz fizetni, hol laksz v melyik nagyváros van hozzád közel és kb. milyen stílusút szeretnél? Itt páran szeretünk ruhákat keresgetni, hátha látunk neked vmi jót, és belinkeljük, azért néha ki lehet fogni olcsóakat:)
2012. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!