Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Asztal dísz, hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asztal dísz, hogy?

Figyelt kérdés

Szerintetek ezek hogy készülnek? Sima víz, mű vagy élő virágok? (főleg az orchideások érdekelnek)

[link]



2013. márc. 11. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Váza+víztűrő virág+víz+úszógyertya. Ennyi. Nincs vele nagy munka.
2013. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor élő virág...
2013. márc. 11. 10:38
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha arra gondolok, hogy akármilyen szálas virágot vízbe teszek, pár nap múlva a szárán megjelennek ilyen kis zöld maszatok, romlásnak, rothadásnak indul a szára, ha nem cseréled rajta a vizet, max. egy hét és dobhatod ki az egészet, ... akkor ezek itt a képen nehéz elképezelni, hogy élővirágok legyenek. Másrészt vannak közöttük olyanok is, ahol a szirmok mintázata szinte tök egyforma, ami a valóságban szinte kizárt, szóval nem biztos, hogy élő-virágok.
2013. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Vagy a virág mű vagy a folyadék nem víz,hanem valamilyen tartósító folyadék
2013. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, így döntsd el, kinek van igaza! Ha ilyet akarsz, kérdezz rá a virágosoknál, mert az a tuti!
2013. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy esküvő nem tart egy hétig, csak egy éjszakát így senkit se érdekel, ha jövő hétre elrohadna az élővirág, nyugodtan meg lehet abból csinálni.
2013. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első hozzászóló ragadta meg a lényeget!

Üvegváza, élővirág, víz és úszógyertya.

Ezek általában esküvői asztaldíszek, és arra a rövidke időre szólnak, amig a mulatság tart, tehát nincs ideje belerohadni a vázába. Képek között van olyan, ami virágfényes, ez a ledes vízalatti lámpácska, kb. 700 ft darabja, a zselés golócskákkal igen mutatós tud lenni, igaz, kifutószéria, több, mint 5 éve kezdődött a divatja.

virágos

2013. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1-es, és 5-ös is én voltam. Egymillió százalékig biztos voltam a dolgomban, hiszen nekem már volt esküvőm. Szóval köszi virágos! :)
2013. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm...Nekem most lesz és teljesen belehabarodtam ezekbe a díszekbe...tuti ilyenem lesz!!!

Csak sikerüljön összehozni

2013. márc. 11. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!