Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen kiegészítők illenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kiegészítők illenek ehhez a ruhához? Smink, haj kesztyű ékszer?

Figyelt kérdés

És nagyon hálás lennék tippekért hogy hova menjek ezeket beszerezni..

[link] Gallery_id=50


2013. márc. 13. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is jó a link.
2013. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De, ha ez ugyanaz a ruha, mint az előző kérdésedben, akkor ott van a képen, ahogy fel van öltöztetve a modell, az illik hozzá. Kesztyű meg ilyen szarok nem kellenek. Néha a kevesebb több.
2013. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

[link]


de nekem nem jön be az az ékszer.. :/


Azért köszi!

2013. márc. 13. 12:21
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
ehhez vagy egy rövid gyöngysor illene, vagy egy nagyon vékony lánc szerintem. kesztyűt nem vennék fel ehhez a ruhához. Haj, meg igazából mindegy, ha jól áll a ruha, akkor mindegy, milyen a hajad, hozzád illik, akkor jó. Ehhez jó a konty is, de a félig, egyik vállra leeresztett haj is megfelel.
2013. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

KEsztyű nem illik hozzá.


Hajból szinte bármilyen, kiengedett, kontyos, amilyen neked tetszik. Hasonló könnyű virágdísszel feltűzött hosszú lófarok szerintem jól harmonizálna a díszítéssel:

[link]


Ha a hajba hangsúlyosabb kiegészítőt választasz, akkor nyakba egy egyszerű lánc illik. Igaz, hogy az utolsó által említett gyöngysor a ruhák nagy részéhez passzol, de ezt kifejezetten üti, tehát felejtsd el. Mindenképpen függős, v alakú láncot vegyél, a kör alakúak nem mennek ehhez a fazonhoz.

[link]

[link]

[link]

[link]


Amennyiben hajad dísztelen, vagy apró díszes lesz, felvehetsz hozzá hangsúlyosabb nyakékeket is, szintén V formában:

[link]

[link]

2013. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a belinkelt 4 ékszer közül a 3. és 4. kimondottan tetszik, a több nem igazán.
2013. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem sem ezek az álomékszereim (a nagyobbak kifejezetten nem is tetszenek), de ilyen stílusúak lehet hozzá hordani, ha valakinek bejön. Csak sebtiben kerestem formára, nagyságra példát.


(a linkelő voltam).

2013. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Kesztyű nem kell, a haj mindegy, smink egyszerű legyen, és ehhez a ruhához legjobban egy gyöngysor illik. Egyszerű legyen, egy soros, nem túl hosszú és nem túl rövid.
2013. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a frizurába vmi hasonló virágot tűznék mint a ruha elején van, de szerintem több nem kell hozzá. És szerintem jó ez a spanyolos konty ami a modellen van.
2013. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ehhez nem vennék csak fülbevalót
2013. márc. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!