Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiért béreltétek a menyass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért béreltétek a menyasszonyi ruhátokat? Mi tartozott bele az árba? És a menyecske ruhát? Linkelhettek róla képet is!

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
130 royal szalon. Semmi nincs benne. Menyecske ruhám még nincs.
2013. márc. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Én 2 éve megvásároltam a ruhámat, márkás darab, jó nevű szalonból. Mivel már nem a legfrissebb modell volt, kiárusították. Alaposan átnéztem, kiváló állapotban volt, így 90 ezerért nekem nagyon megérte, ennél drágább lett volna egy friss modellt bérelni.


Ebben az árban benne volt, hogy rám is igazították, kitisztították, kivasalták, keményítették az esküvő napjára.

2013. márc. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
130-ért béreltem, bolerón kívül minden kiegészítő benne volt. Még hajdísz is, a fátyol mellett. Menyecske ruha nem volt benne, az külön 10 ezer ft volt.
2013. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
én egy kilós boltban 1500 ft-ért vettem,aztán 4000 Ft-ért vettem hozzá 3 m lila selymes anyagot és 1000 ft-ért vettem egy hosszú sújtásos mintájú fátylat. A ruhát édesanyám barátnője varrja meg nekem olyanra amilyenre csak én szeretném,cserébe meghívtuk a lagzira ami 5000 ft/fő,szóval így egész olcsón meg lehet úszni akkor is ha profi varrónővel csináltatod meg.
2013. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
kifelejtettem,hogy ez a barátnő iszonyat jól varr és úgy készíti el az uszályt,hogy az esküvő után le lehessen venni így nem lesz útban a lagzin
2013. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
110.000 volt. Benne volt a ruha abronccsal, a menyecske ruha, bolero, amit az én méretemre készítettek, fátyol, kesztyű, igazítás, tisztítás. Lényegében minden. Ez a Milady szalon volt, esküvőkiállítás utáni akció volt, egyébként csak a ruha lett volna 180.000 bérelve. Egy demetrios ruha volt.
2013. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Daalarna volt, vettem, nem béreltem. Egyedi tervezésű volt, nem megtalálható a kollekciófotókon, saját képet pedig nem linkelek. 1 millió körüli összeg volt, ebben a fátyol volt benne csak. A cipőt külföldről szereztem be, menyecske ruhám nem volt.
2013. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
most komolyan: ezen mit lehet lepontozni? hogy elmondtam, én mit, mennyiért vettem, béreltem..pff...nem értem az ilyen embereket.
2013. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
8-as, engem is lepontoztak. Ha túl olcsón veszed, az a baj, ha drágán, az a baj. Ha a kedves lepontozó 120 ezerért bérelte a ruhát, te 110 ezret írsz, akkor az már piros kéz, mert csak az lehet jó, ahogy neki volt... Más indokot nem tudok, amiért azokat lepontozzák, akik amúgy a kérdésre válaszoltak.
2013. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3 éve volt majdnem. Egyik szalonban béreltem a sok közül, a körúton, már nem emlékszem a szalon nevére, de La Sposa spanyol ruha volt, a Phalla nevű, 120 E lett volna a bérlése, de lealkudtam 110 E-re. Ebben csak a ruha volt benne, a stólával ( ami este jól jött, mert teljesen szabad volt a dekoltázs), és hogy azt méretre igazították nekem, kivasalták meg kimosták, belevarrtak méretre melltartót és rávarrták a virágot, amit előttem valaki leszedetett, és kaptam hozzá alsószoknyát abronccsal. Nagyon lelkesen foglalkoztak velem, felpróbáltam vagy 4-5 ruhát, de végül az elsőnél maradtam. Vettem hozzá náluk fátylat 40 E-ért és kesztyűt 8 E-ért, meg béreltem külön egy fejdíszt kb 15 E-ért, ami megvásárolva 40-50 E lett volna. A menyecskeruhát máshol választottam és megvettem.
2013. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!