Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 25 hetes kismamaként milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 hetes kismamaként milyen ruhában mehetnék esküvőre vendégként?

Figyelt kérdés
Május közepén lesz, tehát még akár hűvös is lehet.
2013. ápr. 4. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy empire szabású alkalmi ruhával tuti jól jársz, hozzá persze harisnya, meg bolero, és legyen nálad egy pulcsi és/vagy dzseki is, időjárástól függően.
2013. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves első, köszi a hasznos választ, de mivel jelenleg semmilyen régi alkalmi ruhám nem jön rám, valamit muszáj lesz vennem! Melegítőben csak nem megyek már esküvőre, azért ez távol van a küzdéstől...
2013. ápr. 4. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Egy ilyesmi ruhát ajánlanék én is. Ezek valóban empire szabásúak. Varratni is varrathatsz, úgy nem is kerülne sokba szerintem. Lehet kapni nagyon finom anyagokat, és mivel ez egy nagyon lenge, szellős fazon így biztos, hogy kényelmes is lesz. Szerezz be egy kötött anyagú, színben passzoló hosszúujjút, ami elől mondjuk megkötős, így a pocakod felett meg tudod kötni, nem fog feszülni ez sem sehol, de hűvös időben fagyoskodnod sem kell.

2013. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezekben a boltokban érdemes szétnézni és segíteni is fognak mit javasolnak..:)

2013. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon szépek azok,amiket eddig ajánlottak,de egyszerűbb és olcsóbb megoldás,hogy veszel egy csinos mell alatt bővülő felsőt,hozzá meg akár cicancit is vehetsz.Én így mentem lagziba pocakosan.
2013. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sztem egy blúz és egy elegáns kismama nadrág bőven elég.Nem Tudom,merre laksz,de Hádában ha van időd keresgélni,biztos találsz ami tetszik és nem horror áron ,egy alkalomra.Sok mell alatt bővülő selyem v. szatén felsőt látok,ami abszolút jó.
2013. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szegény kérdező! Sajnálom h ilyen válaszokat is kaptál! Nem értem miért kell így reagálni 1 normális kérdésre!


Én pár évvel ezelőtt voltam olyan lagziban ahol az egyik vendég (elég nagy pocakos) kismama volt! Ő egy tűzpiros miniruhában volt de a hasán trükkösen volt egy bővítés. Sztem varratta. Mindenki felfigyelt rá! Nagyon csini volt! Az egész esküvőből nem is emlékszem semmi másra :)

2013. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kosztüm nadrág egy szép kényelmes blúzzal is jó lehet :)


De mivel nem fogod felvenni, nincs olyan szoknyád amit ha kicsit átalakítasz akkor elegáns lesz? És akkor ahhoz egy elegáns felső, kicsit költséghatékonyabb :)

2013. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Gratulálok a babához! Szerintem mell alatt húzott kismama ruciban rengeteget lehet kapni C&A-ban is meg vannak kifejezetten kiamama boltok is. Én elmennék ilyenekbe és nézelődnék vagy üsd be a kereődbe kismama alkalmi ruha valamit biztos kidob a géped ;) minden esetre rétegesen öltözködj ha hideg ha meleg van. Sok szerencsét!
2013. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!