Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek mi volt a szöveg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a szöveg az esküvői meghívótokon? A neten van egy csomó de nem tudok választani.

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Azt hiszem, nagy szégyennek éreztem volna, ha még a saját esküvői meghívómra is mástól kellett volna gondolatokat lopkodnom. De persze ezt mindenkinek a saját önbecsülése dönti el. Nekünk valami kis versike volt, ha jól emlékszem, valahogy így szólt:

"Ha ráérsz majd és szeretsz minket

Vagy ha nekünk jót akarsz,

Üdvözöld a boldogságunk

S gyere mindig, nem zavarsz."

(De ilyent bárki le tud írni magától, szerintem.)

Attól nem lesz különb az esküvő, hogy neves költőtől vagy írótól csenünk hozzá gondolatot. Az az övé volt, ez meg az enyém.

2013. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Idézet: Hogyha szeretsz add a kezed, és ne kérdezd, hogy ki vetet. És ne kérdezd, hogy hova megyünk. Csak azt kívánd, hogy örökre együtt legyünk.


Eljött a nap mit annyira vártunk, kéz a kézbe az oltárig meg sem állunk. Elmondjuk egymásnak amit eddig is tudtunk, ezzel megpecsételjük további sorsunk.

A nagy izgalomra együnk igyunk egyet, sok szeretettel várunk benneteket......hol miko stb...

2013. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sorsomat veled megosztom, bánatod legyen bánatom. Ha öröm ér, ha fájdalom, felét magamra vállalom.
2013. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te vagy a lélegzet s minden szívdobbanás,

te vagy a születő gondolat, a magamba zárt vallomás.

Te vagy a vágy, ami ébren tartja az álmokat.

S ami nem én vagyok, minden más is te vagy!

/Kirsch Péter/

2013. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jah, szöveg kellett, nem idézet. bocsi :D
2013. máj. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ada206 válasza:

Itt van, eljött végre a nagy nap,

Mikor szív a szívnek hűséget fogad.

Legyetek hát tanúi ezen eseménynek,

S jelenlétetekkel tiszteljetek meg minket.

X.(év) Y (hónap) Z (nap)-én ... órakor

fogadunk egymásnak örök hűséget,

a ... Polgármesteri Hivatal házasságkötő termében.

Szeretettel meghívunk ezen eseményre,

majd az ezt követő ünnepélyes ebédre

a ... Étterembe.

2013. máj. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!