Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Minden pasi ezt csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ezt csinálja esküvő előtt? Kezdek nagyon kiborulni.

Figyelt kérdés
szóval mindig is szerettem volna esküvőt, a párom nagyon esküvő ellenes volt (még mindig az). De idén azt mondta, legyen. Meg is van szervezve az egész, de ahogy közeledik az időpont totál kezd összeomlani minden. Eddig is voltak vitáink, sajnos jórészt miattam, de az utóbbi 1,5 évben változtattam és ezek lecsökkentek. De most úgy érzem mindenen kiakad, nem is értem néha, hogy egyáltalán min. Ingerült, felkapja a vizet mindenre. Ez most mi? Esküvő előtti pánik? Tudja, hogy esküvő nélkül is vele lennék, hiszen az esküvő lenne fontosabb, nem várnék rá 8 évet. De akkor mi baja van?
2013. máj. 22. 15:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/128 anonim ***** válasza:
96%
Labilis kapcsolatban kibuliztál egy esküvőt, amihez csak neked van kedved. Szerinted mi baja van?
2013. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/128 anonim ***** válasza:
97%
Miken borul ki? Nem lehet, hogy túl nagy esküvőt szerveztél, ő esetleg kisebbet szeretne?
2013. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/128 anonim ***** válasza:
92%
Röviden annyi, hogy rá eröltettél egy esküvőt, amit ő akar, és ahogy közeledik az időpontja, egyre jobban kiakad tőle.
2013. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/128 anonim ***** válasza:
89%
Első válaszolóval értek egyet.
2013. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/128 A kérdező kommentje:
Honnan veszel ilyet, hogy labilis a kapcsolat? Fogalmad sincs miken mentünk együtt keresztül. Azért mert vannak viták? Volt idő, amikor ezzel csesztettem, annak lett elég szar következménye, de azóta nem, szóval...
2013. máj. 22. 15:50
 6/128 A kérdező kommentje:
elég kicsi esküvőt szerveztünk, együtt, úgy ahogy mindketten szeretnénk, azokkal az emberekkel, stb...
2013. máj. 22. 15:51
 7/128 A kérdező kommentje:
ja és ha ismernétek tudnátok, hogy semmit nem lehet ráerőltetni, mert annál jobban tiltakozik ellene
2013. máj. 22. 15:53
 8/128 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltél már vele arról, hogy miért ingerültebb mostanában?

Lehet, mégsem akarja az esküvőt. Bár ha 8 év után sem,akkor mikor?

Lehet, hogy egész más bajai vannak (munkahely,...)

2013. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/128 A kérdező kommentje:
köszönöm a végre normális választ. a munkahelyén hatalmas stressz éri az biztos. még nem beszéltem vele erről, de szeretnék. magába az esküvővel volt régen baja, pénzkidobásnak tartja, de velem akar lenni, De most úgy döntött legyen. nem fenyegetés vagy ilyesmi hatására ment bele
2013. máj. 22. 15:55
 10/128 anonim ***** válasza:
80%

"ahogy közeledik az időpont totál kezd összeomlani minden. Eddig is voltak vitáink, sajnos jórészt miattam, de az utóbbi 1,5 évben változtattam és ezek lecsökkentek. De most úgy érzem mindenen kiakad, nem is értem néha, hogy egyáltalán min. Ingerült, felkapja a vizet mindenre."


Nem tudom, miken mentetek keresztül együtt a múltban. A jelen viszont az, hogy pokolian gyenge lábakon áll a párkapcsolatotok. Bocsánat, ha ez fáj vagy bántó, de egy boldog, harmonikus kapcsolat NEM így néz ki, ahogy te leírod. Esküvő előtt sem. Stresszes időszakban sem. 8 év után sem.

Házasodni meg boldog, harmonikus kapcsolatban érdemes, de te tudod.


Csak én úgy látom, hogy te happy end-nek érzed a dolgot, megszerezted, amit akartál, igaz, óriási teljesítményként és áldozatként előtte 8 egész évet eltöltöttél azzal, akit elméletileg szeretsz, és hát ez borzasztó... de a lényeg, hogy csak meglett a gyűrű, lesz "igen" is, épp csak a "boldogító"-t nem látom a képben.


A pasidnak a töke tele van a tüllmasnikkal és a névkártyákkal, gyűlöli az egészet, a Te álombuborékodon meg néha átszúr egy-egy tüske...

2013. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!