Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mamma miás lagzit szeretnék....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mamma miás lagzit szeretnék. Szerintetek van olyan hely, ahol hasonló színvilágút össze lehetne hozni? Ismertek ilyen jellegű helyeket Pest megyében? (képek lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. máj. 26. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Sziaa!


Nem teljesen ugyanilyen, de szerintem hasonló Gyömrőn a Negresco étterem, nézd meg a képeit:


[link]


Szép napot! :)

2013. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is pont a negresco-t akartam mondani :D Most újították fel, közvetlenül tóparton van, hasonlóan mediterrán díszítéssel, és sokszor tartják a párok a polgári esküvőt az étterem tóba logó részén!! Gyömrő egyébként nagyon közel van Pesthez (reptértől konkrétan 7 km). Mi is Gyömrőn házasodtunk, csak sajnos nem pont itt, mert pont akkor újították fel...
2013. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Tényleg nagyon jól néz ki, de a menyasszony Budakesziről származik, a vőlegény Aquincumból. Szóval egynek jó, de közelebbi tippnek is örülnék. :)
2013. máj. 26. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!