Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy mondjam meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg, hogy nem akarom hogy ő legyen a koszorúslányom?

Figyelt kérdés

Jövő nyáron lesz az esküvőnk. Sose voltam jóba a párom családjával.A leendő sógornőm még is kijelentette hogy ő beakar öltözni koszorúslánynak az esküvőn, de mindezt nem is nekem. Ő eldöntötte anélkül, hogy megkérdezte volna. Viszont én nem szeretném, kislányok lesznek a koszorúslányaim...és az egész úgy jön le nekem, hogy túl akar öltözni, vagy azt akarja hogy ne én legyen a középpont(pont egyidős velem)

Szerintetek ez normális? Most hogy mondjam meg neki hogy nem akarom, hogy ő legyen, pláne hogy eddig nekem nem is mondta, csak az anyóstól hallottunk róla?



2013. jún. 20. 15:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell neki mondani semmit. Nem kéred fel és kész.
2013. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De én nem is akarom, de ő már eldöntötte, hogy beöltözik nagy abroncsos koszorúslány ruhába...
2013. jún. 20. 15:32
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Tőled nem kérdezte,kész.

Legközelebb mondd majd előtte (nem neki,csak ugy),hogy de édes lesz a 4 kislány,akik a koszorúslányok lesznek.És letudva,majd rájön,hogy ő nem illik a kicsik közé.

2013. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
A párod mondja meg neki, hogy ne akarjon koszorúslány lenni. Ha a menyasszony nem kéri fel, akkor bunkóság önállóan jelentkezni.
2013. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Attól még nem lesz koszorúslány, hogy abroncsos ruhát vesz fel. A koszorúslányoknak van feladata is. Abba meg nem nagyon tudsz beleszólni, hogy mit vesz fel vendégként.
2013. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha túl akar öltözni, akkor azt úgy is megteheti, ha csak mezei vendég lesz. Mondd meg neki, hogy "aranyos vagy, hogy felajánlkoztál koszorúslánynak, de úgy döntöttünk, hogy kislányok lesznek".
2013. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
gondolom lesz ruhapróba a koszorúslányoknak. Ha megjelenik véletlenül mond azt hogy téged meg ki hívott vagy finomabban.
2013. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Az én sógornőm is készpénznek vette, hogy koszorúslány lesz. Engem persze nem kérdezett. Bármikor a családjával szó volt erről, akkor közöltem, hogy nekem egyetlen koszorús lányom sem lesz és nem is akarok. Más kérdés, hogy aztán volt egy 4-5 meg öt éves kislány, de hát az teljesen más.


Szerintem felnőtt emberen nevetséges is az abroncsos koszorúslány ruha. Bár a kilencvenes évek vége óta szerintem a kicsiken is. Na mindegy.

2013. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
megírták előttem: nem kéred fel. ha beöltözik, de nem lesz koszorúslány, akkor csak magát égeti le.
2013. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Neki valószínű feltűnési viszketegsége is van, mert voltunk 1 éve esküvőn és ott is egy 8 éves kislány meg ő volt a koszorúslány...és ott is abroncsosba volt, ha ismeretlenként mentem volna lehet nem tudom melyik a menyasszony, mert ráadásul nagy része fehér is volt a ruhájának és volt benne egy kis bordó...ott se zavarta hogy a másik koszorúslány kicsi...de feltételezem ott felkérték, vagy már ki tudja :)
2013. jún. 20. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!