Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért szólják le az őszi téli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják le az őszi téli esküvőt?

Figyelt kérdés
Novemberben lesz az esküvőnk és mindenki furcsán néz,hogy miért őszi,miért nem nyáron vagy tavasszal.Szerintem mindegy az évszak.Nem?Jó a tavaszi meg a nyári jobb a fényképek miatt,de ilyenkor is lehet szép képeket csinálni bárhol,meg ruhát is lehet szépet választani egy boleróval!Volt valakinek ilyenkor az esküvője?
2013. szept. 5. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem hallottam, hogy ezért szóltak volna. Fogalmam sincs, nekem ha lesz esküvőm biztos ősszel lesz. Tudod ki aszalódik nyáron a melegbe esküvőn.
2013. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nekünk is novemberben lesz az esküvőnk.Szép lesz akkor is:)) Szeretjük amikor nem kell már nem kell annyira izzadni:))
2013. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 gömbicica ***** válasza:
100%

a MI esküvőnk október 20.-án volt gyönyörü napos idő volt, hullottak a szines falevelek. Meseszép volt.

Nyáron a 40 fokban képzeld már el! szét sül az ember. kinmek van kedve akkor táncolni, kajálni stb.

szerintem tök jó volt!

a nászut is gyöynörü volt Harkányban voltunk

2013. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Régen, falun mindig ősszel voltak a lagzik, mert addigra végeztek a betakarításokkal, nem utolsó sorban akkor volt friss búza, és egyéb termény.
2013. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Nekünk is október közepén lesz..

Nem tudom miért szólják el, igazából nincs sokkal nagyobb esély egy kiadós esőre, mint nyáron.

Viszont aszalódni tuti nem szeretnék én sem, már a vendégként való ruhámban is majd meghaltam, nemhogy egy menyasszonyi ruhában...


Kicsit aggódok, hogy fázni fogok...de csak nem:P inkább, mint izzadni


Amikor ezt megemlítem a "károgóknak" akkor mindenki egyetért velem,

A télit én is soknak tartom, mert pl én sem szerenék hatmillió ruhában, csizmában menni esküvőre, de még így is inkább, mint az idei 38 fokos július- augusztus.

Speciel édesanyámék is decemberben esküdtek, és a keresztanyámékis ősszel...érdekes, a családban ez a jellemző:)ebbe eddig bele sem gondoltam...

A fenyképek miattis jobb az ősz..a fotós mondta(!) mivel a tűző nap nem jó, és qkkor nagyon korán kell menni fotózni...meg trükközni kell

2013. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ősszel volt, és mindenki el volt tőle ájulva. A természet olyan pompás volt, fantasztikus képek születtek! Direkt azért szerettem volna ősszel, mert nem állok be a sorba, és igenis nem csak nyáron lehet esküvő. Sütött a nap, fázni az izgalomtól úgysem fázik a menyasszony, én legalábbis ujjatlan ruhában voltam végig, és nem éreztem semmit. Kinti szertartás volt. Kifejezetten örültek a meghívottak, hogy nem 40 fokban kell kiöltözve izzadni a napon, hanem kellemesen érezhették magukat.
2013. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Itt a környéken az idős nénik mondják.Szerintem is csodás képek lehetnek a hulló falevelek közt.Meg nagy melegbe lefolyik a sminked,legalább is Én nem szeretem.
2013. szept. 5. 21:55
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Idén márciusban volt az esküvőnk. Képek alapján nyugodtan lehetett volna decemberben, 0 fok, épphogy csak nem esett a hó :D Én szeretem az őszi-téli esküvőket is (a mi vendégeink is nagyon egyszerűen megoldották, vastag harisnya, kabát, mi pedig direkt úgy szerveztük, hogy a szertartásról 2 perc séta az étterem), a nyáriakat viszont nem, utálom a meleget :S
2013. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk Decemberben volt az esküvőnk:) karácsony előtt kicsivel. A férjemnek igazából mindegy volt mikor, csak el szeretett volna venni, úgyhogy rajtam múlott a dolog.


Mivel én úgy istenigazából gyűlölöm a nyarat, ezért teljességgel ki volt zárva, hogy nyáron süljek 50 fokban, a telet pedig imádom, ezért egyértelmű volt, hogy december. Mert januárban ott a szilveszter, februárban meg már betöltöttem volna akkor a 26ot, így lett december és még 25 éves koromban:D


Másrészt az évfordulónk nyár elején van (június eleje) így fél évente van egy évfordulónk. Évforduló, és fél év + 5 nap múlva pedig házassági évforduló:) ez így tökéletes:)


Nálunk nem szólta le senki.


27/N

2013. szept. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk tavasszal volt,igazán szép időt fogtunk ki,amikor még nincs túl meleg,de nem kell már kabát sem.A nyarat én sem szeretem.Őszi esküvőn még nem voltam,de télin igen.Az durván sült el,a menyasszony ugyanúgy végig akart vonulni a házasságkötő teremtől a templomig,mint,ha nyár lett volna,csak sajnos hó és jég volt az utakon,ő pedig elesett,pedig tartották és nyílt lábszártöréssel került kórházba.Ott vége is volt a napnak.A téli esküvőt emiatt kockázatosnak tartom és soha nem tartanék akkor,de az őszi lehet szép.
2013. szept. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!