Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti meghivnatok igy a baratnoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meghivnatok igy a baratnotoket az eskuvore? Mit kene tennem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy meghitt, csaladias, kicsi eskuvot szeretnenk, kizarolag olyan emberekkel, akiket szeretunk, es fontosak nekunk. Az en reszemrol (no) jonne a keresztanyam es a csaladja (3 fo), a legjobb baratnoim (3 fo), a csaladom (4 fo) es nehany tavolabbi, de szivemnek nagyon kedves baratno. (kb. 5 fo) A parom meghivottai is hasonlokepp alakulnak. A kerdesem az egyik baratnomrol szol, aki nem a nagyon bizalmas, de szivemnek kedves kategoriaba esik. Szeretnem meghivni, mert fontos nekem annyira, DE, a baratjat, akivel 2 eve egyutt van, ki nem allhatom. Komolyan, a megismerkedesuk ota ellenszenves es ez azota csak romlik. Ha meghivom, o biztosan akarja majd hozni a baratjat is, en viszont ot semmikepp nem latnam vendegul egy ilyen pici, meghittnek tervezett eskuvon. Nem szeretnem ott latni, nem szeretnem visszanezni a kepeken, nem szeretnek ugy visszagondolni, hogy o is ott volt.

A kerdes tehat, ti mit tennetek, hogyan oldanatok ezt meg?Ugy erzem mindenkepp megsertem a baratnom, de nagyon szeretnem ezt elkerulni.


2013. dec. 7. 13:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Ilyen régóta tartó kapcsolatban levő embereket illik együtt meghívni, bunkóság lenne megkérni a barátnődet, hogy ne hozza a barátját.

Vagy ne hívd meg a barátnőt sem, vagy tedd félre kicsit az ellenérzéseidet és fogadd el, hogy hozza a barátját is. Túl sokat nem kell vele beszélgetned, még ilyen szűk körben is el leszel foglalva eléggé. Fogadod a gratulációit, maximum pár szót váltasz vele, ennyi.

2013. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Igen, meghívnám, a párjával együtt. Volt, hogy én sem szerettem túlságosan a legjobb barátom párját, de úgy voltam vele, hogy el kell hogy fogadjam, hiszen őt választotta, vele boldog.
2013. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem hívnám meg. ez a te napod, ha a barátnődnek nem tetszik, akkor ennyit is ér a barátságotok. Miért akarnál bárkit is eltűrni, akit ki nem állhatsz?
2013. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Igazából mindegy, ebből mindenképpen sértődés lesz, ha nem akarod a pasast ott látni. "Sajnos" ez a te esküvőd, így az a lényeg, hogy neked legyen jó (meg persze a leendő férjednek), nem pedig a barátnődnek. Szóval

1. verzió: leülsz ezt megbeszélni a barátnőddel (ő tudja amúgy, hogy ennyire utálod a barátját?), hogy mi legyen, ez legalább gerinces dolog, de nagy eséllyel sértődés lesz belőle

2. verzió: meg se hívod őt alapból - ebből is sértődés lesz

3. verzió: meghívod, de CSAK őt, tehát nem írod bele a meghívóba, hogy +1 fő, na ez hülyén fog mutatni, ha másik párosával jönnek

4. verzió: mindenkit úgy hívsz meg, hogy CSAK őt +1 főt nem (na ez nagyon fura, de végülis a te esküvőd, talán még ez a legbékésebb megoldás)

5. verzió: mindkettőt elhívod és imádkozol, hogy ne kapj idegbajt a pasastól. Miért utálod ennyire amúgy?

2013. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez kicsit tobb, mint, hogy nem szeretem. A srac is utal engem, nem egyszer volt eleg komoly szovaltasunk. Ot biztosan nem hivom meg az eskuvomre, ez a mi napunk lesz, es a 30 meghivott kozul nem lesz ott senki, akit utalok. Az a gond, hogy a lanyt, ha egyszeruen nem hivom meg, akkor is megbantom. Ha szolok neki, hogy meghivom, de a fiu nelkul, akkor is megbantom. Nem tudom eldonteni, melyik a kevesbe rossz.
2013. dec. 7. 13:28
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem hívd meg nyugodtan őket, ha a srác enynire utál téged, úgysem fog elmenni. Így nincs sértődés.
2013. dec. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

4-es: A lany tudja, hogy nem a szivem csucske a srac, de, hogy ennyire nem, abban nem vagyok biztos. O szandekosan nem beszel nekem a baratjarol, en meg nyilvan kerulom a temat, igy nem tudom, hogy o mit gondol errol.

Azert nem szeretem, mert az o gondolkodasa es viselkedese olyan tavol all tolem, es a barataimtol, mint Mako jeruzsalemtol. Nagyon, nagyon nem vagyunk egy vilag, rengetegszer szolt be nekem, tobbnyire oktalanul.

2013. dec. 7. 13:33
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

hát én nem alkalmazkodnék senkihez az esküvőmön.

mondanám a barátnőmnek hogy őt meghívom, de a barátja nem jöhet semmiképp. ha nem tetszik neki hogy 1-2 órára nélkülöznie kell a pasiját, akkor ennyit is ér a barátság.

2013. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%

Ha csak ez a két variáció van, akkor hívd meg a barátja nélkül, igaz ez udvariatlanság, de mindegy. Aztán ő majd eldönti, hogy elmegy a barátja nélkül is, vagy inkább otthon marad.

Akkora hülyeség egyébként ez a "mi napunk, úgy lesz, ahogy nekünk jó, a vendégek nem érdekesek" hozzáállás, azért általában normális embereknél úgy szokás, hogy ha bármilyen vendégséget tartok, megtisztelem a vendégeket legalább annyival, hogy nem vagyok velük udvariatlan és az is fontos valamennyire, hogy a vendég is jól érezze magát.


De a kérdés nem erről szólt, úgyhogy azt tudom mondani, hogy azért logikusabb talán az általad felvázolt lehetőségek közül, hogy akkor a barátnőt külön meghívod, mert lehet, szerencséd lesz és megértően fogja fogadni. Sajnos kívülállóként nem lehet megtippelni, hogy hogy fog reagálni.

2013. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

6-os: Ha mindkettojuket meghivnam tuti, hogy jonnenek, mert a baratnom ravenne a pasit, hogy jojjenek.

9-es: Igen, ha egy aggalyos nagynenirol, vagy egy kicsit iszakos sogorrol lenne szo, elviselnem. Mindenkit elviselnek, ha egy csepp szimpatia, vagy szeretet szorult volna belem az illeto fele. Ezt a embert, miota ismerem, utalom. Hozzatennem, nem sok ilyen ember van, osszesen 2, az egyik o.

2013. dec. 7. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!