Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gravíroztattatok valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gravíroztattatok valamit a karikagyűrűtökbe?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagyunk összeházasodva,de ha lenne karikagyűrünk,gravíroztatnánk valamit...dátum,becenevünk.
2014. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Még nem rendeltük meg, de szeretnénk. Egyszerű gyűrűt szeretnénk, jó az ha legalább a belsejéről felismerjük. :)

Nem is új keletű dologról van szó, a dédszüleim gyűrűjében is benne volt a dátum, monogram.

2014. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Mi nem fogunk, de ismerőseim gravíroztatták a keresztnevüket és az esküvő dátumát.
2014. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szerintetek jól nézne ki ez az idézet: "Holtomiglan-Holtodiglan"?

Nem hosszú ez 1 gyűrűbe, vagy szétválasztva is jól hangzik?:) (Mármint hogy egyik gyűrűbe az egyik szó, a másikba a másik)

2014. febr. 21. 15:38
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Kettéosztva elég... problémás.

Főleg azé, akinek csak a "holtodiglan" kerül be. A holtomiglan nélkül máshogy, nem éppen pozitívan is lehet értelmezni...

2014. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen." Tengwar írással:)
2014. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem, szerintem elég gagyi dolog.
2014. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

teszem azt "peti" gyűrűjébe kerül a holtodiglan

és "kati" gyűrűjébe a holtomiglan


tehát csak "kati" holta számít :D:D

2014. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem, akartunk, de elmaradt...hm...évfordulóra megcsináltatjuk sztem felvetem a férjemnek:)
2014. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

mi nem, és nem is nagyon tetszik annyira az ötlet. Nem nagyon nézegetem a gyűrű belsejét. Illetve az, amit bele akartok gravíroztatni, szerintem elég "sablonos". Ha akartok valamit bele, akkor inkább legyen valami személyes. Dátum, becenév, egy szó, amiről mindig a másik jut eszedbe, vagy tudom is én.

De külön semmiképp.

2014. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!