Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha aug. Közepén lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha aug. Közepén lesz az esküvőnk a meghívókat mikor adjuk át? Àprilisban még nem korai?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi március elején kaptunk meghívót egy június 28-i esküvőre. Én nem tartottam korainak.
2014. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Szeptemberbe ráérsz
2014. márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az április egész jó, én májusban küldeném ki. Legkésőbb május végéig adjátok oda őket.
2014. márc. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mi ket honappal elobb kuldtuk ki, es kertunk mindenkit, hogy egy honapon belul jelezzen vissza mindenki, igy maradt idonk megtervezni a szukseges mennyisegeket es az ulesrendet.
2014. márc. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3 hóappal előtte illik legkésőbb

/ ennek ellenere volt aki nálunk 3 héttel előtte kapta meg, de persze tudott már róla, telefonon meghívtuk, csak a meghívókat mindenkinek egy néhány őrás beszélgetéssel adtuk át.( igen, mind az 50 családnak, volt akihez 210 kmt utaztunk)

Tehát szerintem pont augusztusra jő lesz az április, hisz mar így is eghet olyan aki lefoglalta a nyaralását, abizinyos munkahelyen május első hetében kell leadni a nyári szabikérelmeket, stb.

2014. márc. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól függ, hogy mennyire ismert a leendő vendégek körében az, hogy lesz esküvő és mikor, vagy majd csak a meghívóban szembesülhetnek a részletekkel.

Számolni kell szerintem azzal, hogy nyár lesz, a szabadságolásokat tervezni kell (már annak, akinek esetleg emiatt szabit kell kivenni) , nyaralást terveznek sokan, na, meg persze egy esküvő nemcsak a párnak költség hanem a vendégnek is, kérdés, hogy a meghívottak köre mennyire vastag, mennyi felkészülési idő kellene.

Mi pl.már most tervezzük a nyarat, nemsokára a repjegyeket is megvesszük, szállást foglalunk, szóval ha ezután jönne be egy esküvői meghívás, amire nem számítottam egyáltalán, akkor már nem borítanám fel a leszervezett, kifizetett dolgokat.

2014. márc. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
május 31-ei esküvőre február végén/március elején adtuk a meghívókat.
2014. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A család tudja meg még 1-2 barát, hogy pontosan mikor lesz, de nekem is pont a szabadság jutott eszembe. Még bőven a nyárban leszünk, nehogy azért ne tudjanak többen eljönni, mert akkorra vettek ki szabit nyaralásra. Mi is szinte mindenkinek személyesen adjuk át a meghívót, kivéve az egyik barátnőmnek, nekik majd postán elküldöm, mert Erdélyben laknak.
2014. márc. 19. 10:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi a májusi esküvőre karácsonykor hordtuk szét a meghívókat :)
2014. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem májusban még tökéletesen ráér :)
2014. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!