Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az eljegyzési gyűrűt most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzési gyűrűt most akkor melyik kézen is kell hordani?

Figyelt kérdés
Találtam egy fényképet a páromról és az ex barátnőjéről, és a párom bal gyűrűsujján van egy egyszerű arany karikagyűrű. Most akkor eljegyezték egymást?!?!?! Vagy házasok voltak?!?!? Arról csak kéne tudnom, nem??? Sajnos a lány keze nem látszik. Lécci segítsetek, tökre elöntötte az agyamat az ideg :D és nem tudok józanul gondolkodni..
2010. jan. 20. 08:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Eljegyzéskor a bal kézre kerül, esküvőn a jobb kézre.
2010. jan. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Akkor eljegyezte, jól gondoltam, köszi a segítséget!
2010. jan. 20. 08:32
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

igen valóban a bal kézen van aztan atkerül a jobbre eskuvokor...

hát sajnálom, ha valóban igy tortent es te nem tudtal rola:(

2010. jan. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
0%
Szerintem házasok,voltak,ha a gyürü a bal kezén volt!
2010. jan. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltak házasok. A házasok a jobb kezükön hordják. A eljegyzési gyűrű kerül a bal kézre. De attól még nem biztos, hogy el voltak jegyezve. Az én párom is kapott egy gyűrűt (nem eljegyzésit) az exétől anno, és ő is bal gyűrűujján hordta, de csajnak nem is volt. Tehát nem voltak jegyesek. Csak kapott egy gyűrűt ajándékba.
2010. jan. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%
Bocsi,de tévesen írtam,mert a gyürü a bal kezén volt akkor,csak eljegyezte!
2010. jan. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Na ne idegesítsetek :((( Tisztára kétségbe vagyok esve, rákérdezzek ha hazaér?
2010. jan. 20. 08:46
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

ha nem akarja elmondani ugyis letagadja, s nincs mit tenned...

szerintem egy kapcsolatba nem fér bele, az hogy eltitkoljon vagy elsunyizzon egy ilyen dolgot.

Szerintem am a reakcioibol talni fogod, mi az igazsag...

ha levegoert kapkod, ideges lesz, hallani sem akar a temarol akkor sajnos vaj van a füle mögött...

ha lerendezi aranyosan, kedvesen, és azt mondja az "csak" olyan akarmilyen gyuru akkor nincs baj...szerintem...de te ismered a parodat...

második voltam

2010. jan. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
MEnnyi ideje vagytok egyutt? szerintem az is fontos körülmény...
2010. jan. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
több mint 3 éve vagyunk együtt, ha rákérdezek biztos megmondja az igazat, nem fog hazudni.. csak hát nőből vagyok és bas*za a csőröm (bocs h csúnyán fogalmazok) meg hát szarul esik, na.. meg az is szarul esik, h nem tudok róla.. nagyon szoros a kapcsolatunk, és azért erről illett volna szólnia, szerintem.
2010. jan. 20. 08:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!