Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek tetszik a Bocskai-öltön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszik a Bocskai-öltöny? Mit szólnátok, ha a vőlegényetek ebben akarnak feleségül venni?

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 12. 20:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
61%
Nem tetszik.
2015. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is tetszik. Jól illik egy hagyományos esküvőhöz, csak akkor a menyasszonyi ruhának is hasonlónak kéne lennie.
2015. febr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Nem tetszik, de ha ezt annyira szeretné nem ellenkeznék. Ő se mondja meg h én milyen ruhát vegyek fel.
2015. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
28%

Általában műmájer politikusok hordtak ilyent a rendszerváltás után,

de már ők sem égetik magukat vele!!

2015. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon tetszik. :) Szeretném, ha ilyenben lenne a vőlegényen.


Elnézve viszont az itt adott vegyes válaszokat, a menyasszonyod stílusát kellene kipuhatolni (tetszik-e neki vagy nem).

2015. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk ez lesz. Én nem is vagyok hajlandó másban :).
2015. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem mindegy kin van rajta. Egy szép szál férfin nagyon jó tud lenni, de ha nem szép szál férfi akkor hát izé..
2015. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%

magyaros esküvőre jó, pláne ha mindketten ilyet szeretnétek. ha a menyasszony modern ruhában van, akkor szerintem nagy lenne a kontraszt.

személy szerint nekem nem tetszik, és biztosan mindent megtennék, hogy lebeszéljem róla a páromat ha ilyesmire vetemedne - szerencsére mindketten a modern stílust szeretjük.

2015. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
78%
Nekem bejön :) magyaros esküvőre meg főleg illik egy díszmagyar jellegű menyasszonyi ruhához pl.
2015. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon nem tetszik. De ha ilyet akar valamelyikőtök, akkor mindenképp igazodjon hozzá a menyasszonyi ruha.
2015. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!