Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » S. O. S. Az ilyen születési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Az ilyen születési anyakönyvi kivonat is érvényes ilyen esetben? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Szóval a páromnak jelenleg csak menekült státusza van. Amikor ide került akkor kiállítottak neki itthon egy születési anyakönyvi kivonatot. Minden itthoni papírját(személyi, lakcímkártya) ez alapján állították ki és az útlevelét is erre adták ki. Ebben az esetben a házassághoz is megfelel, mint hivatalos és elfogadható okirat vagy feltétlenül meg kell igényelni s szülőhazájától? (Afganisztán)

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2015. jún. 8. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy komolyan vetted, reméltem, hogy a jelenlegi politikai helyzetet követve talán érzed majd benne az iróniát. Nem baj. Nem vagy képes rá, ennyi. Hagyjuk.

Viszont viccet félretéve ezt nem ide kellett volna beírnod, mivel ennek elsősorban közigazgatási jelentősége van.

2015. jún. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, de épp eleget támadnak minket így is ahhoz, hogy ezt a megjegyzést ne tartsam poénosnak. De örülök, hogy az értelmi képességeimet egy ízetlen "viccel" méred fel, grat. Nem iróniát szeretnék még itt is, hanem értelmes választ.

Azért ide írtam a kérdést, mert azért talán itt előbb találok olyan embert akinek van érdemi információja róla,mint ott, ahol eredetileg a helye van.

Légyszíves vagy a Kérdésre válaszolj, vagy ne írj.

2015. jún. 8. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Először én kapásból értettem egyes antiorbánista viccét, szóval nem vagyunk egyformák: ki érti a viccet, ki meg nem...

Másodszor, igen, ki fogják kérni, mert a papíralapút nem fogadja el az anyakönyvi hivatal, viszont nem afganisztántól kérik be, hanem attól a magyar hivataltól, ahol kiállították a párod magyar dokumentumait.

2015. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem meg egyszerűen máshogy fogjuk fel, hogy mi a vicces és mi nem az. Az én helyemben valószínűleg ti sem találnátok annak.Mindegy.

Kár volt azt várni, hogy valaki beszólás, vagy "viccelődés" nélkül válaszoljon.

2015. jún. 8. 19:29
 5/6 anonim válasza:
100%

Elfogadják. Ha már megvan a menekült státusza, akkor semmi olyan papírt nem kérhetnek tőle, amit otthon kellene beszereznie, csak a Magyarországon kiállított papírjai kellenek. :)


Sok boldogságot! :)

2015. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó későn látom a válaszodat utolsó, köszönöm, azóta összeházasodtunk :)
2016. júl. 20. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!