Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok ajánlani kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani kevésbé megszokott, szép idézeteket meghívóra?

Figyelt kérdés

Szépek a megszokott, klasszikus idézetek, de mivel olyan sokan választják őket, sokszor talán már kicsit elcsépeltek is.


Tudnátok kevésbé ismert, de szép idézeteket ajánlani? :)


2015. nov. 7. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen meghívó?
2015. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Esküvői.
2015. nov. 7. 19:20
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Két kedvencem volt, végül a két fogadalom győzött:


Fogadom, segítek hogy szeress élni, hogy mindig gyöngéd leszek hozzád és lesz elegendő türelmem, hogy beszélek amikor azt kell és hallgatok veled amikor nem, hogy nem bánom ha nem szereted a ribizlitortát, hogy a szíved melegében élek és az lesz az otthonom. (Fogadom c. film)


Fogadom, hogy őrülten szeretlek ... akármilyen leszel is most és mindörökké. Sosem felejtem el, hogy ez egy életre szóló szerelem. A lelkem legmélyén tudni fogom, hogy jöhet bármi, ami elválaszt minket, mi mindig visszatalálunk egymáshoz. (Fogadom c. fim)



Ez is tetszett, de a fentiek még kifejezőbbnek tűntek:

Az ember önmagában képtelen arra, hogy maradandóvá tegye az élet szépségeit. Hogy megfogja és kiértékelje azt, ami az életben szép, jó, kellemes és megnyugtató. Nem mintha nem látná meg. Meglátja, csakhogy nincs mit kezdjen vele. (...) Legalább két ember együttes érzése kell ahhoz, hogy a szép szép legyen, s az öröm öröm. (Wass Albert)

2015. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nekünk ez volt, pont a rövidsége miatt tetszett:

"Nincs többé olyan, hogy Nélküled, tervem s jövőm van veled"

(Balzac)

2015. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Kinek mi a szép.. Nekem ez az egyik kedvencem, és még nem láttam esküvői meghívón:

"Ne légy ellenemre azzal, hogy hagyjalak el és távozzam, mert ahova te mégy, oda megyek én is, s ahol te laksz, ott lakom én is. Néped az én népem, Istened az én Istenem. Azon a földön, amelyen te meghalsz, s amely téged befogad, ott haljak meg, s ott nyerjem el én is temetésem helyét. Úgy segítsen az Úr engem most és mindenkor, hogy egyedül csak a halál választ el engem és téged!"

2015. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
ja, ezt mondta Ruht az anyósának
2015. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Nekünk csak ennyi volt rajta:

"Eddig voltam Én - ezután Mi leszünk."

2015. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

"ja, ezt mondta Ruht az anyósának"

Nem az anyósának mondta, de sebaj...

2015. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg az anyosanak mondta, de attol meg gyönyörü. Nekünk ez volt a templomi esküvö mottoja. :)
2015. nov. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hazaérve te hozzád, kapudból kiáltok,

Könnyes szemed nézve, meghatottan állok.

Szó nem hallik köztünk, szavad szemed mondja,

Meghatott lelkünknek ő a hírmondója.

2016. jan. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!