Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Szerintetek ezt a ruhát mennyiért varrná meg egy varrónő?

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm a válaszokat! :)



2017. jún. 29. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
bőven 60.000 felett lesz....
2017. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat, nehez megmondani, de en ahhoz tudok viszonyitani, hogy 10 evvel ezelott edesanyam eskuvojere egy ennel sokkal egyszerubb, szinten hosszu ruhat varratott videki varronovel, es az 10 eve ismetlem videken 150 ezer forint volt.
2017. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. jún. 29. 10:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A varrónő munkadíjánál sokkal, de sokkal nagyobb tétel az anyagköltség.

Ebben rengeteg anyag van, tetemes árú- csak az anyagköltsége bőven több, mint az első válaszoló által tippelt 60 eFt.

Szerintem ez tipikusan az a ruha, amit bérelni/vásárolni kellene szalonból, mert összességében jobban megéri és mivel nagyon aprólékos, időigényes is megvarrni- ráadásul az eredmény is kétséges- én mindenképpen a szalon mellett döntenék.

Hidd el, nem fogsz a varratással olcsóbban kijönni és jobban járni, kivéve, ha te vagy egy ilyen anyagnagyker tulajdonosa és családtagod egy direkt esküvői ruhák varrásában profi (még egyszer: PROFI!) varrónő.

2017. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 23 ezerért varrta meg a varrónőnk az általam tervezett szallagavatós ruhát, de az jóval letisztultabb, nem ilyen csicsás volt, hanem "görös istennős"
2017. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Megmondom őszintén, hogy csak nézelődtem egyelőre ilyen ruha után az interneten, de nem találtam ilyet. Sőt, nagyon már azt se tudom, hogy ezt melyik weboldalon találtam :\
2017. jún. 29. 11:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne a neten nézegess, hanem menj be pár szalonba. Szinte bármelyikben fogsz találni ilyen habos hercegnős ruhát tucatjával. Varratni biztos nem éri meg. Még akkor se, ha találsz valami balekot aki anyagáron megcsinálná (aztán lesz amilyen lesz).
2017. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Angiii03 ***** válasza:
100%
Szia. Ahogy már az előttem szóló is írta, az anyag költség lehet a legnagyobb költség..lehet akár 80-100 is attól függően milyen anyagból akarod, hány réteg tüll legyen stb.. erre jön még a varratási költség..plusz ki tudja hogy hasonlítani-e fog a képen lévőre. Én is végig jártam ezt az utat , hogy kölcsönző vagy varratás. Több okból is kölcsönző mellett döntöttem, az okok pedig: Anyag költség drága, a jofogás tele van használt ruhákkal amit nem tudnak eladni. Plusz az , hogy minden idegen bejöjjön próbálni a lakásomba nah attól kíméljen meg az ég.. Mellesleg ha nem próbálsz fel ruhákat nem tudhatod melyik állt jól. így lehet amit megvarratsz nem is fog tetszeni rajtad.. Szóval egyszerűbb bemenni egy szalonba és bérelni egy ruhát. Én az álmaim ruháját a Mystic Moment szalonba találtam meg. Ajánlom Te is nézz körbe pár szalonba. Szép napot ! :)
2017. jún. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Egy hasonlo eskuvoi ruha szalonban 150-200 ezer forint. Egy varrono ezert joval tobbet fog kerni. Ha kikolcsonozned olyan 100 ezerbol kijonne a dolog.
2017. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :))
2017. jún. 30. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!