Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vélemények kisesküvői tortával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények kisesküvői tortával kapcsolatban? 13-15 fő, azaz 16 szeletes torta. Milyen ízvilág legyen?

Figyelt kérdés

Mivel nem többemeletes ennyi személynek, nem tudunk három ízvilágot mondjuk három szintre tenni. De mégis azt szeretnénk, hogy ízletes legyen, és a vendégek többsége szeresse.


Ötletek?


2018. jan. 10. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gyümölcsös, pl. könnyű eperkrémes. A csokit ugyan sokan szeretik, de az könnyen lehet túl édes és gejl.
2018. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csokitorta. Vagy szavazzanak a vendégek.

Vagy amit ti szerettek.

2018. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

15 főre a 16 szelet nem kevés?

Nem kellene legalább 32, hogy aki akar, az többet is tudjon enni?

2018. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Tök mindegy. Senkit sem a torta fog érdekelni, és senki sem fog emlékezni rá hogy milyen volt...
2018. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg csokis-gyümölcsös?Pl.eperrel.
2018. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi 25 fóre 5 8szeletes és egy 1 16szeletest rendeltünk, mind különbözőek voltak. Egy egy 8szeletesből legalább a fele társaság evett, mert mindenki mindet meg akarta kóstolni annyira jók voltak.

Volt csokis, nugátos, túrókrémes, gyümölcsös...


Lehet olyat is csinálni, hogy nem 1 emeletes torta, hanem egy tortaállványra kerüljön, mint egy fa ágai 3-4

2018. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

14-15 főre 16 szeletes torta kevés!


Marha gáz, mikor valaki esetleg repetázna, vagy hajszálvékony szelet jutott neki, és hoppá, nem tud, mert nincs torta.


Legyen kettő db, úgy már okés.

Én gyümölcsöset és csokisat (nem gejl) kínálnék. Ha nincsenek gyerekek, akkor pedig túró vagy ilyesmi.

2018. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül kell több torta,amennyiben csak egy esküvői ebédről van szó.A miénken 10-en voltunk és bőven elég volt 12 szelet, még maradt is egy szelet,mivel az étteremben csak két órát tartózkodtunk...minden az esküvő méretétől, hosszától függ.
2018. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos infókat!


Én bele sem gondoltam, magamból indultam ki, hogy egy szeletnél többet nem bírok megenni, de lehet jó döntés lenne többet rendeljünk. Elvégre hűtőbe tesszük és másnap is fogyasztható.


Köszi mindenkinek!

Azt hiszem a gyümölcsös lesz a nyerő :)

2018. jan. 10. 18:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás :-) 16 szeletes az alsó,a felső pedig 8 szeletes...Jól is néz ki,és lehet 2 különböző íz ....Egy cukrász
2018. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!