Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan aki az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki az első párjához ment feleségül?

Figyelt kérdés
Hogyan történt,miért az elsőt választottátok?

2018. júl. 21. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Apám az első barátnőjét (anyámat) vette feleségül, ha ez számít. Gondolom, azért őt választotta, mert szerette.
2018. júl. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
A férjemnek mindenben én vagyok az első, én csókolóztam előtte mással. 10 éve vagyunk házasok, most várjuk a második babánkat.
2018. júl. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Az első komoly kapcsolatomhoz. Volt előtte két rövid,"gyerek" kapcsolatom,de én azt nem is venném annak igazán,pár hét járogatás.
2018. júl. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
95%

A nagyszüleim, szüleim, anyukám testvére, párom szülei.

És rám is ugyanez vár hamarosan. :)


Szerencsés család vagyunk ilyen téren. :D

2018. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Gyerekkori barátom... 12 éve vannak együtt, de vagy 5 éve romokban a házasságuk.

Csak azért nem válik, mert a nejéhez kerülnének a gyerekek, aki igaz, hogy "nem drogozik, iszik" és van mnkája, csak éppen türelmetlen a srácokkal, kiabál, fenyegetőzik, vagy épp napokig hozzájuk sem szól.


Szóval a fiai miatti szereteből inkább ül a posványban. :(

2018. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim pl.

30 éve házasok.

2018. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első komoly kapcsolatomhoz. Előtte volt 2 diákszerelem, pár hónapos járogatás, neki volt előttem hosszabb kapcsolata is.

8 éve vagyunk házasok, 13 éve keződött a kapcsolat.

Férjem 10 évvel idősebb nálam.

3 kislányunk van.

2018. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek én vagyok az első minden téren.

Nekem pedig ő az első és egyetlen szerelem és komoly( több éves) kapcsolat. Előtte csak max pàr hónapos kapcsolataim voltak, fellàngolàsok, rossz vàlasztàsok és még rosszabb tapasztalatok, csalódàsok. Nem voltam olyan szerencsés, hogy elsőre megtalàljam az igazit De végül sikerült:) Èn nem azért vàlogattam mert ehhez volt kedvem. A hozzàm való tàrsat próbàltam megtalàlni. A férjem is ezt akarta, csak neki összejött elsőre, nekem viszont 5 évig tartott.

8 éve vagyunk együtt, 6,5 éve hàzasok. 2 szép kutyàt nevelünk, minden szuper:) 32/N, 29/ F.

2018. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy tini "kapcsolatom" volt a vőlegényem előtt. Szerintem minden komoly kapcsolathoz úgy kellene hozzáállni hogy ez lesz az utolsó is...persze nem mindenkinek jön ez össze, de nem hiszem hogy ez olyan fura lenne.
2018. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!