Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy tartsunk így esküvőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tartsunk így esküvőt?

Figyelt kérdés
Elváltak a szüleim, édesapám rasszista, nevelőapám félig cigány, de nagyon tisztességesek. Ha apu iszik, nagyon agresszív, ezért is váltak el.
2010. jún. 21. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
nem tudod megbeszélni édesapáddal, hogy legalább egy estére hanyagolja az alkoholt? ha szeret, biztos megérti, és megpróbál nem inni.. vagy esetleg az egyik pincért vagy rokont megkéritek, hogy tartsa szemmel, hogy ne igyon túl sokat. sok sikert!
2010. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Apád nélkül.
2010. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Csak egyszer legyen pia. Felkínálják a rövidet a kaja előtt. Csak akkor. Az asztalon pedig nagyon kevés legyen az alkohol és igyekezz alacsony alkoholtartalmú italokat venni. De én bizony apám nélkül tartanám. Vagy legyen úgy,hogy a családdal ebédeltek vagy vacsoráztok barátok nélkül és csak a barátokkal buliztok család nélkül.
2010. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Apádat nem hívnám meg csak a polgárira és a templomi esküvőre. Vacsorára már nem kell jönnie. Ernyire egyszerű.

Bár ettől még ihat és balhézhat.

2010. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem fogja kibirni h ne igyon, tapasztalatbol beszelek. Az én apam is ilyen, sot az aposom meg jobban iszik, ha hiszitek ha nem naponta 2-2,5 liter kisüstit iszik.
2010. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nagyon konzervatív a család, nem tehetem meg, hogy nem hívom meg. meg szeretem én őt nagyon. nem rossz ember, cask más értékekkel rendelkezik, mint mi. lehet, hogy alkoholmentes bulit tartunk.
2010. jún. 21. 17:05
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Hát ez nehéz helyzet! Nevelőapádhoz mennyire állsz közel? Mert, ha valakit nem hívsz meg, akkor őt nem kéne, nem vér szerinti rokon, apukád viszont igen, és jóba is vagytok. Ha választani kéne én inkább apukám mellett döntenék.
2010. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nevelőapukámat is nagyon szeretem, több, mint 10 éve nevel.
2010. jún. 21. 18:59
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 18:53

Talán akkor lehetne beszélni apud fejével, hogy moderálja magát a Te kedvedért, megbeszélni a rokonokkal, hogy ne "itassák", ne kínálgassák. Azt szerintem semmiképpen se csináld, hogy apudat nem hívod meg.

2010. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem azt én sem tenném, ő fontos nekem, cak van ez a kis hibája...
2010. jún. 21. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!