Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor szokott lenni a nyitótán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szokott lenni a nyitótánc és a gyertyafény keringő?

Figyelt kérdés
Ha a vacsora 19.00-kor kezdődik akkor melyik mikor van? És nyitó táncnak milyen zenét választanátok? Illetve ezen a két táncon kívül van még valami, amit el szoktak táncolni kettesben?
2010. jún. 22. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom h a nyitótánccal nyitja meg a házaspár a lagzit. Szóval sztem az vacsi után van, vagy előtt. Ki hogy ér oda a helyszínre. A gyertyafény keringő az éjfélkor szokott lenni. Legalábbis az én családomnál így volt.
2010. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 eszo ***** válasza:

Szia!


Én rendszeresen járok esküvőkre hosstesskedni, felszolgálni..


a nyitótánc az a vacsi után van..mondjuk ha nálatok 19-kor kezdődik és mondjuk átla 100 fővel számolok, szerintem 20:30-ra lemegy a vacsi..szóval valamikor utána..


nyitótáncnak általában valamit betanul a pár..láttam már keringőt, de volt aki vmilyen latin táncot adott elő :-))

Szerintem mindegy..


A gyertyafénykeringő éjfélkor van, még a mennyasszonyi torta előtt általában..

Azt mindenképp csináljátok meg! nagyon megható és gyönyörű!!!

De mivel az úgyis keringő és nyitónak valami picit pörgősebbet javasolnék!


Biztosan jó lesz! ne izgulj!

sok boldogságot kívánok!!!

2010. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A menyasszonyi torta soha nem éjfél után van. Éjfélkor a gyertyafénykeringő van, utána a pár elmegy átöltözni és újasszonyként, újemberként tér vissza. Ekkor már éfjéli vacsora van. Előtte van a menyasszonytánc és az előtt a torta, a vacsi után valamennyivel.

A nyitótánc lehet érkezéskor vagy vacsora után, attól függ, akartok-e táncolni vacsora előtt. Mi akartunk.

Nálunk cha-cha-cha volt, a Hungária Csak cha-cha-cha számára, annak a szövegében is olyasmi volt, hogy táncoljunk.

A gyertyfénykeringő angol keringő, és gyertyával a kézben van, a vendégeknél is gyertya van, amíg égnek, addig kell táncolni. Ha a pár elfújja, mire végigérnek az összes gyertyán, a rokonok általában újragyújtják az elejét. A Jut még eszedbe kedvesem c. ballagási förmedvényre megy mindez sajnos.

2010. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 eszo ***** válasza:

Hát nem tudom..te hány esküvőn voltál..de én legalább 50-60-on az elmúlt egypár évben..és 90%-ban éjfél táján volt a torta felvágása! de mindegy..másfelé máshogy szokták..voltam olyanon is, ahol a mennyasszonyi tánc már menyecske ruhában volt..végülis ezt a pár dönti el!


És a gyertyafény-keringőt sem kötelező az általad megnevezett ballagási förmedvényre táncolni!!!


Mindenesetre én minden jót kívánok neked!!!

2010. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk 11 felé lesz a torta, aztán gyertyafénykeringő. majd elmegyünk átöltözni menyecske-cuccosba :-) éjfélre vissza és mehet a menyecsketánc!!
2010. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A torta szerintem is a vacsi után nem sokkal szokott lenni, legalább is ahol eddig voltam esküvőn ott őgy volt, nálunk is úgy lesz, de ha nem rendelsz éjféli vacsit és viszonylag későn van a vacsi jó akkor is.
2010. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!