Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságkötés után változott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés után változott az aláírásod?

Figyelt kérdés

Sokat írok alá, így van egy megszokott aláírásom, amin már nehéz lenne változtatni. Kötőjelesen vettem fel az új nevem, de az aláírásomban csak annyi változott, hogy egy betű került a nevem elé. Pl. Madaras-Nagy Anna helyett annyit írok M. Nagy Anna.


Nektek változott az aláírásotok házasságkötés után? Már aki nevet változtatott. :)


2019. szept. 16. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még csak névváltoztatásom volt, anyukám családnevét vettem fel. Nem változott semmit az aláírás.

Jövő ősszel lesz az esküvőnk, kötőjelesen tervezem az új nevemet. Nem hiszem, hogy egy "T." a nevem előtt sokat számítana :D

2019. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én, ha már felvettem a férjem nevét kötőjelesen, akkor úgy is írok alá. Nem gyöngybetűkkel, a leánykori aláírásom is olvashatatlan volt, de ki lehet venni, hogy most van előtte még egy szó.
2019. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vagy szignózok (munkában), ami ugye változott (szintén kötőjeles vagyok), vagy hivatalos helyen kiírom a teljes nevem, ami szintén változott - úgy tudom, ott nem is szabad rövidíteni.
2019. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem fel a férjem nevét, így nem változott. :) Ha felvettem volna, akkor biztosan változott volna.
2019. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Változott. Most gyakorlom a szignózást az új névvel 😀
2019. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En nem valtoztattam, a rendorsegen szoltak, hogy az uj alairasommal irjak ala, de nem kotottek bele, hogy en ugyanazt az alairast akarom hasznalni. Ra van allva a kezem, semmi kedvem egy ujat gyakorolni, foleg hogy naponta 30-40szer is alairok a munkam soran.


Egyebkent meg az elmult ev alatt akaratlanul is valtozott az alairasom, nincs benne annyi hullam, letisztult, van hogy aggodtam is, el e ismerik a hivatalokban.

2019. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem, mivel a nevem sem változott
2019. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!