Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt szeretőből lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt szeretőből lett második feleségek? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
Második feleség vagyok. Az első feleségét velem csalta a férjem. Nem sokáig, mert ahogy összejöttünk, két hét múlva elköltözött a feleségétől, na de akkoris. Vannak itt még sorstársak? Ti úgy tekintetek magatokra, mint akik elszerették a férjüket valakitől? Mert nekem sehogyse sikerül így szemlélnem a történetet. A férjem el akart költözni már hónapok óta, de tépelődött. Aztán jöttem én, és megtette. Nem tudok erre negatívan gondolni. Egy rossz kapcsolatból igenis nehéz kilépni. Szerintem ő még jól is csinálta a dolgot, nem tartott szeretőt hónapokig.
2019. okt. 1. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagyok a helyedben, de az biztos, hogy nélküled is szétmentek volna. Az én férjemnek előttem két évvel lett vége egy kapcsolatának, amiből gyerek is született. Hiába húzta ő is az időt abban reménykedve, hogy a kicsi össze tudja őket tartani, nem bírta. Ő az ex hűtlenségét nem tudta megemészteni.
2019. okt. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első problémás időszakig volt jó.

Akkor ugyanazt a megoldást választotta: egy kolléganővel beszélte meg a gondjait, aki "csak barát". Aztán egyszer csak közölte, hogy ő akkor most elköltözik, mert "Nem akar megcsalni".

Teljesen padlóra tett a válás, anyagilag is.

2019. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Ez a elszerették olyan falusias, régimódi kifejezés. Nincs olyan, hogy el lehet szeretni. Megy az magától is máshoz, ha olyan típus.

A férjednél eléggé férfiatlan, gyáva viselkedés, hogy addig nem lépett, amíg te nem jöttél a képbe. Inkább "szenvedett az annnnyiiiira szar" házasságában.Megjelentél te, így jó gyorsan bebiztosította magának a következő házvezetőnőt, nehogy egyedül maradjon. Igazi férfi.....

2019. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diazepam ***** válasza:
100%
Bűntudatom az nem lenne a helyedben, viszont rettegnék, hogy velem is megcsinálja. Ilyenkor általában a feleségek nem tudnak róla, hogy rossz lenne a házasságuk és a férjük le akar lépni. Az csak egy nagy kamu amikor azzal áltat a pasi, hogy "a feleségemmel már nem szexelünk, külön alszunk, nem is beszélgetünk, válni akarUNK".
2019. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én exférjemnek a szeretőjéből lett az új felesége. Aztán pár év múlva őt is ugyanilyen gerinctelen módon hagyta el. Jött egy jobb, és szó szerint az utcára rakta.
2019. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem ő még jól is csinálta a dolgot, nem tartott szeretőt hónapokig."


Nèzőpont kèrdèse. Szerintem akkor csinálta volna jól, ha elhagyja, aztán kezd veled. Igazából ez "liánozás" csak fèrfikènt. Addig nem lèpett, amíg nem volt másik "lián" amibe megkapaszkodhat, nehogy aztán egyedül maradjon fix punci, meg házvezetőnő nèlkül. Nem nehèz volt kilèpni, csak egyedül kènyelmetlen lett volna.

2019. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ilyen történetet. Apám 4 éig csalta anyámat (utólag kiderült,hogy nem az első eset).Szegény apám nagyon szenvedett a szörnyű házasságában, majd jött az igaz szerelme, aki mind a négy év alatt hősiesen kitartott mellette, mert olyan nehéz volt lelépnie. Majd lebuktak és anyám 22 év házasság után beadta a válókeresetet, ők pedig boldogan összeházasodtak a válások után (természetesen a nő is házas volt, két gyerekkel, ahogy apám). Majd kb. egy év múlva apám ismét félrelépett, visszanyalt a fagyi. Persze ciki lett volna borítani (meg ugye értelmes végzettség és munka híján az új feleség nem tudta volna eltartani a gyerekeit-szemben az "agyoniskolázott" anyámmal, akinek diplomája mindig frusztrálta apámat), így az új asszony mosolyogva megbocsátott. Cserébe apám a WC-re mehet max. egyedül (természetesen telefon nélkül), tüncimanci átváltott börtönőrbe, minden lépését ellenőrzi, elszedi a pénzét, felneveltette vele a mástól lévő kölykeit és velük karöltve folyamat csicskáztatja az öreget, aki így vezekel kvázi. Szóval szerintem kutyából nem lesz szalonna, esélyes, hogy a másik nőt is megcsalja. De mivel ő is jó a hazudozásban, lévén szerető volt, hamarabb lebukik. Ilyenkor vagy azt csinálja, amit anyám vagy azt, amit az új feleség. Lehet tippelni, hogy ki járt jobban.
2019. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!