Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az lenne a problémám hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a problémám hogy a férjem megcsalt és ez már nem az elso eset?!

Figyelt kérdés

Tegnap egy vita alkalmabol kijelentette hogy megcsalt es meg is fogja tenni mert neki ez termeszetes dolog. Ennek ellenere en tovabbra is ugy viselkedek mintha mi sem tortent volna. Van harom gyerekunk ebbol ketto még kicsi. Es van egy ovodas gyermekunk.

Nem tudom hogy en vagyok e a nem normalis de ti elnetek tobbszoros megcsalas utan is ugy a ferjetekkel mintha mi sem tortrnt volna? Ha neki van alkalma akkor azt azonnal ki is hasznalja!! Az az igazsag hogy felek h elveszitem a gyerekeimet ugyanis mindig azzal fenyegetozik ha elhagyom akkor a gyerekeket nem vihetem magammal. Meg hát igazság szerint szeretem is annak ellenere hogy folyamatosan megcsal. Eddig 3 alkalomrol tudok amiket bevalott. Fogalmam sincs mit tehetnek. Kerlek titeket segitsetek velem van a baj??????


2019. okt. 10. 09:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked teljesen elmentek hazulról
2019. okt. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

És komolyan azok vállalnak gyereket, akik képtelenek az önálló, felelősségteljes életre...szomorú.

Ha sok eszed lenne, nem maradsz vele ilyen sokáig, és nem szülsz neki. Ha normál mennyiségű ésszel áldott volna meg a sors, akkor már az első gyereknél észbe kaptál volna, és nem szülsz még kettőt neki. Ha legalább egy minimális eszed lenne, akkor legalább most észbe kapnál, nem szülnél még több gyereket, elhagynád, új életet kezdenél önállóan a saját lábadon, hogy legalább a gyerekeid büszkék legyenek rád. Ha totálisan idióta vagy, aki minden logikát és észt nélkülöz, akkor benne maradsz ebben a nevetséges valamiben, rossz családi példát mutatsz a gyerekeidnek, és kinevelsz még egy generációnyi megalázásra vágyó nőt, vagy elnyomó férfit.

Fordulj segítségért oda, ahonnan még kapsz, hogy megszabadulj ettől a helyzettől, ha jót akarsz.

2019. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Azt nem a férjed fogja megmondani,hogy viheted a gyerekeket vagy nem,de itt úgy látom teljesen más a probléma.

Te nem is akarsz elválni,dolgozni se akarsz menni,egyszóval félsz az újrakezdéstől.

Ebben az esetben nincs más választásod,tűröd tovább,hogy a férjed csaljon fűvel,fával,bokorral és közben szenvedsz mert szereted.

2019. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normalis és természtesen nem élnék együtt ilyen emberrel. Igen, veled van a baj, szerintem teljesen egyértelmű.

Valószinűleg te sem szereted, csak lusta vagy nélküle talpraállni,mert mar megszoktad a kényelmet. Úgy gondolom azt az ellátást szereted, amiben részed van és nem őt. Röviden: kaja+ rezsiért eladtad a tartásod, a méltóságod, a gyerekeid előtti példamutatást, a céljaidat (ha voltak egyáltalán) a lelkedet és innentől már csak a süllyesztőbe vezet az út. Hát jó utat hozzá, ha ezt választod.

2019. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hamar faképnél hagynám, nem hiszem, hogy a bíróság neki ítélné a gyerekeket.
2019. okt. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha te akár csak az első megcsalás után úgy tudtál lenni, mintha misem történt volna, akkor le a kalappal előtted. Nemhogy a sokadik után. Szóval egy percig se érezd magad szarul.


Egy házasság addig marad egyben, amíg a nő tűr. Hiába mondják "gyengébb nem", ez nem igaz. A nők nagyon is erősek. Ha te úgy érzed, tűröd, hajrá. Hátha még észbe kap. Ha meg nem, ne sajnáld. Menjen inkább.


Valahogy éreztetni kéne vele a határokat. Manapság már annyi mindent lehet. De a gyerekeinek eza példa jó??? Követendő?


Én Neked drukkolok.

2019. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!