Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 140 kilós nőnek van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

140 kilós nőnek van esélye boldog házasságra?

Figyelt kérdés

Ledöbbentett a súlyom, tudom hogy ez nem mehet így tovább. Elkezdtem edzőhöz járni, egészségesen étkezni, eddig 5 kg mínusz. Mire az út végére érek, az még 1-2 év. Úgy érzem kifutok az időből, de jelen állapotomban nem hiszem hogy van esélyem házasságra.


29N


2020. márc. 2. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Fatfan merre lehet? 🤔
2020. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Hova akarsz te házasodni? A házasságok se fél év ismertség után jönnek létre, hanem minimum 1-2 év kapcsolat, együttélés után.


Csak olyan férfiaknál van esélyed, akik a kövér nőket szeretik. Nyugodj meg, hazánk Európa legelhízottabb országa, rengeteg kövér nő van kapcsolatban.

Ha pozitívan gondolkodsz és nem leszel búvalb..szott, önbizalomhiányos, akkor van esélyed, hogy egy pasinak felkeltsd az érdeklődését.


Sok erőt és kitartást kívánok a fogyáshoz! :) Az egészséged meg fogja ezt hálálni. :)

2020. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Leirom az én storymat, remélem erőt ad neked is.


2017. Novrmbereben osszejottem valakivel, akkor voltam 28 éves és 86 kg/168 cm. Nem voltam elégedett magammal, minden áron fogyni akartam, de a páromnak úgy tetszettem, ahogy voltam, eleinte... Utána persze már baj volt neki a súlyom, kb. Olyan 2 hónap múlva már kaptam a beszolasokat.

2019. Februárjában szakított velem ez a jó ember eléggé gáz módon, messengeren. Akkor voltam 29,5 éves és 100 kg/168 cm. Elmondani nem tudom, h mennyire kétségbe voltam esve, én is házasság és a gyerek miatt.

2019. Júniusában találkoztam egy csodálatos férfival, akkor voltam mégmindig 29 (még éppen) és 110kg/168cm. Osszejottem ezzel a férfivel és most 2020. Februárjában vagyok 30,5 éves és 98kg/168cm.

Az a fura, h a mostani párom egy rossz szót se szólt az alakomra, soha, én mégis úgy éreztem, h ideje végetveni a hizasnak. Rosszul éreztem magam és változtatni akartam.

Tudom most sokan fogják írni, h szerencse kérdése, de hidd el, hogyha figyelsz magadra és jól érzed magad, akkor az másnak is fel fog tűnni.

Figyelem! Nem azt akarom mondani, h ne csinálj semmi és várd a sült galambot! Hanem csak, h ne keseredj el, 29 évesen abszolút időben vagy. Ne sugározd magadból a kétségbeesést. Folytasd tovább az ezdot lesz hatása meglatod :)

Sok sikert kívánok!

2020. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rokonom, nem tudom a súlyát, de szerintem mindig jóval 140 felett volt, mióta az eszemet tudom. Férjnél volt egy ideig, gyereke is lett, aztán elváltak és az utóbbi 8-10 évben egy hihetetlenül rendes, családcentrikus pasival van együtt (már 50 körüli korosztály). Iszonyú kedves, szorgalmas, tisztességes nő, emiatt soha nem volt problémája emberi kapcsolatok kialakításával. Szerintem nem kizárt, hogy valakivel megismerkedj és pont "lelki társak" legyetek, tulajdonképpen bárkivel előfordulhat külsőtől függetlenül. Viszont szerintem ez a legritkább esetben történik meg netes futószalag társkeresőkön, ahol már a totál átlagos nők is félre vannak dobva, mert egy pasinak az instamodell csajszit is ugyanúgy egy kattintással van esélye megszerezni, mint őt és szinte csak a külső alapján válogatnak. A másik, ami nehézséget okozhat az a sok fétises pasi, akik elsősorban a külsőd miatt érdeklődnek irántad és nyilván szóba sem jönnek, ha egy komoly, hosszú kapcsolatot keresel. Szóval annyit tudok tanácsolni, hogy elsősorban a belső tulajdonságaidat fejleszd, személyiség terén próbálj olyat adni a leendő párodnak, amit máshonnan nem kaphatna meg (egyébként ez sokkal értékesebb is, mint a külsőségek, mert ez egy életen át tart, még akkor is, amikor a test már öreg, ráncos és a legnagyobb jóindulattal sem igazán vonzó szexuálisan) és legyél nyitott, járj sokat társaságba, ismerkedj, barátkozz, hátha összefutsz valakivel, akivel egy húron pendültök.
2020. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Vannak olyanok akik szeretik ezt a formát.
2020. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen van.
2020. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Kicsit előbb kellett volna észbe kapnod, valamint nem hagyni ennyire elszaladni a súlyod.


Egyébként súlytól, kortól független sok minden kell a boldog házassághoz, és természetesen nem szerencsés biztos alapok nélkül beleugrani, szóval még pár évet rászámolhatsz.


Házasodni bármikor lehet, gyereket vállalni már teljesen mindegy.

2020. márc. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

*Gyereket vállalni már NEM teljesen mindegy, hogy mikor.

#8

2020. márc. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kolleganőm 168 cm és 140 kg, háromszor házasodott. Amúgy szép arcú, szép hajú, ápolt. Súlya sok, dereka fáj meg ilyenek.
2020. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Persze...de màs kérdés, hogy meddig fogsz így élni és milyen minőségben:( . Nem bàntani akarlak, de életveszélyes a dolog. Ilyen súlynàl màr kb bàrmikor meg lehet halni. Nàlam is ez van sajnos. Én 125 kg voltam mikor a férjemmel összejöttünk, 150 az esküvőnkön, és 1 éve 170 kg voltam mikor felébredtem, hogy ez így nem mehet tovàbb. Azóta -40 kgnàl jàrok és folytatom, mert fontos az életem. Gondolkodj el rajta. Ettől még szerethet pasi, de pl nekem nagyon tönkretette az egészségemet a hízàs, beteg lettem, ezért vàltottam életmódot. Talàn még nem volt túl késő...remélem.

Kívànom, hogy talàld meg a pàrodat!

2020. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!