Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudom ezt neki szépen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom ezt neki szépen elmondani?

Figyelt kérdés
Hosszú idő óta haldoklik a házasságunk. És ma megvilágosodtam. Nem szeretem a férjem. Nem utálom, nem gyűlölöm, csak egyszerűen nem szeretem. Nem látom már benne a férfit. Feküdt mellettem tegnap este és egyszerűen semmit nem éreztem. Mintha a szomszéd lett volna ott.
2020. ápr. 4. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Drágám ugy erzem kihult a kapcsolatunk, mar nincs az a szikra mint regen,szerinted mit csináljunk, te mit gondolsz erről
2020. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így mondd el neki.
2020. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
nem minden nap ugyanolyan. Azért vizsgáld még ezt a problémát egy kicsit.
2020. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Ülj le , beszélj vele, ne rögtön ajtóstúl ronts rá. Fokozatosan óvatosan. Nem kell rögtön az első beszélgetés alkalmával tények elé állítani hogy te válni akarsz. Végső soron régóta melletted áll.

Esetleg ha megbeszélitek, és ő is partner ebben , akkor még alakulhat jól is a dolog.

Mindenesetre finoman közöld, és hagyj időt neki. Biztos hogy feldúlt lesz, ez egy nehéz helyzet mindenkinek.

2020. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem lesz annyira új a helyzet neki. Ő már mondta nekem, hogy nem szeret. Azt is, hogy nem tetszem neki.
2020. ápr. 4. 20:09
 6/10 anonim ***** válasza:

akkor csak alkalmazkodsz hozzá! Így nem jó:)


Egyből told be a válókeresetet, az biztos meglepi:)

2020. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kell finomkodni. Megmondod egyenesen, megbeszélitek, hogy folytatjátok gazdasági érdekközösségként egy ideig vagy halálotokig vagy amíg nem jön a herceg(nő) fehér lovon vagy azonnal beadjátok a válást.
2020. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"Feküdt mellettem tegnap este és egyszerűen semmit nem éreztem. Mintha a szomszéd lett volna ott" ezt és tedd hozzá, hogy átültetnéd a gyakorlatba.
2020. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten hasonlón éreztek, akkor nincs eltérés a gondolkodásotokban, csak mondjátok ki, azt csá.
2020. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én igy megmondanám neki ahogy leírtad! Ha ő is mondta már akkor nem hiszem hogy durva reakciója lenne.
2020. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!