Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bejövök ennek a 35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök ennek a 35 éves pasinak vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Röviden vázolom: Néhány hónapja megismertem egy 35-ös pasit a gyakornoki munkám miatt (22 vagyok és lány). Nagyon intellingens meg jófej, de egy pillanatig sem gondoltam semmi többet róla, mint hogy a kollégám. Főleg azért sem mert jegyben jár a barátnőjével és hamarosan házasodnak.

Ám elkezdett felém közeledni kicsit túlságosan is jó pár hete a munkahelyen (mielőtt még bejelentették volna a leállást), de olyan magatartással ami szerintem túllépte a barátkozás határát. Ezzel még nem is foglalkoztam annyira, gondoltam, hogy szimpi vagyok neki meg ilyenek bár eléggé zavart...


Aztán néhány napja átugrottam hozzájuk a munkával kapcsolatban (sales manager vagyok a cégnél ami félig az övé is, de ez ilyen bonyolult sztori) csak pár szót váltani, erre behívott és pont nem volt otthon a párja. Elfogadtam egy pohár üdítőt meg beszélgettünk és ő meg melegítőbe volt és akkor láttam, hogy totál fel van izgulva... Tudjátok. Annyira kínosan éreztem magam, hogy két perc múlva elköszöntem és már ott sem voltam.


És azóta sem tudom, hogy mégis hová a bánatos fenébe tegyem ezt? Ott a mennyasszonya miért rám izgul fel? Vagy csak benéztem és egyáltalán nem miattam volt?


Légyszi írjatok valamit, mert azon gondolkozom, hogy felmondok, ha ez a melóhelyen is így lesz... én nem akarok házasságtörő lenni :(


22/L



2020. ápr. 30. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát benne van a pakliban hogy a főnök meg akarja d...ni a huszonéves gyakornoklányt, láttunk már ilyet bőven a történelemben. Akár van felesége/barátnője/mennyasszonya akár nincs. A pasik egy része már csak ilyen.


Mindazonáltal... ha nem is lenne nője, nem vagy köteles sem kollégáidtól, sem a főnöködtől, de még a tulajtól sem szó nélkül lenyelni hogy túlmenjen bizonyos határokon, vagy akár zaklasson. Ha te nem akarod akkor egyértelműen jelezd, hogy nem vagy vevő a lapjaira!

2020. ápr. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok boldogságot a leendő párnak!

Miért nem csökkented kicsit ennek a vezérkannak a libidóját? Pl elmagyarazhatnad neki, hogy félreérthetően viselkedik veled. Ha pedig menyasszonya van, akkor ehez méltóan viselkedjen. Ne szórakozzon se veled, se a leendővelijével.

2020. ápr. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy meg nyolc nore is fel tud izgulni, de ha kettesben ul a lakasaban, hetvenhetre is.

Vonzodik hozzad, de ha csak latszott rajta, de nem tett, mondott semmi olyat, ugy csinalnek, mintha mi sem tortent volna.

Ne add ala a lovat akaratodon kivul. Ha ugy minden turheto, es nincs neked szerelmi banatod, o meg nem kezd el szemetkedni, akkor maradj.

Lattam en mar nogyogyasznal erekciot, mikor a mellem vizsgalta, de nagyon visszafogott volt.

2020. ápr. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor mondj fel vagy dugj.ugyis rád,tőled állt,és meg akar dugni.
2020. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked bejön a főnök?
2020. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én semmilyen lovat nem adok alá...
2020. ápr. 30. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!