Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél, ha már 25 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha már 25 éve férjnél vagy, de 10 éve nincs szex?

Figyelt kérdés

Semmi más gond nincs a kapcsolattal, csak a gyerekek után elkopott teljesen. Ferjnek nem hiányzik (nagyon stresszes a munkája, de egyben az az élete is) jó apa, jó ember.


De nekem azért néha nagyon hiányzik. (változni nem fog a helyzet).

Baratnők közül van aki azt mondja, fogadjam el, és örüljünk annak, milyen szépen élünk. Van aki el sem hinné ezt a sztorit, van aki szerint szeretőt kell tartani.


Én az első felé húzok inkább. Ti mit tennétek?


2020. szept. 20. 14:25
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
53%

Ha szereted, akkor a szerető tartáson nem is értem hogyan gondolkozhatsz, hogyan merülhet fel a kérdés.

Beszéltél vele erről egyáltalán? Vagy csak a barátnőiddel? (mármint persze nem arról, hogy szeretőt kellene-e tartanod...)

2020. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
48%
Nem éltek szépen. Szarul éltek. A férjed jó apa, oké, de ehhez nem kell a férjednek lennie, távolból is tehetné. Valószínűleg van egy másik családja is. Tudod, mit fogsz halálod óráján nagyon megbánni? Hogy az egyetlen életedet kidobtad az ablakon egy olyan emberre, akinek nőként nem kellettél, csupán ingyen háztartási alkalmazottnak.
2020. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszen, hogy tudnék szex nélkül élni, pedig nem vagyok szexmániás. De azért a 0 nagyon nem jó.

Nem igaz az se, hogy szépen éltek. Ha a férjednek nincs semmi baja, betegsége, akkor a a munka se ok rá. Lehet, hogy kevesebbet kívánja, de nem egyáltalán. Szóval vmi bem kerek. Kivéve, ha 70 évesek vagytok.

Meg kell beszélni, és aszerint lépni vmit.

2020. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
75%

Ugyan én nem vagyok férjnél, de azt hiszem, átgondolnám, hogy vajon le tudom-e élni vele boldogan a hátralévő X évemet, vagy a halálos ágyamon, visszatekintve az életemre, azt fogom majd mondani: basszus, az utolsó harmincöt-negyven szexmentes évet borzasztóan bánom. Miért nem voltam tökösebb, és adtam neki ultimátumot, vagy léptem ki a házasságból?

Szerintem egyébként nem normális, hogy az utóbbi tíz évben egyszer se feküdtetek le, és számomra az is furcsa, hogy neki nem hiányzik.

Ne haragudj, de nem lehet, hogy szeretőt tart? :/

2020. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
76%
Te utasítgattad el, és utána ő már nem is próbálkozott? Vagy ő húzódott vissza a szextől?
2020. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Nem merült fel a kérdés, első, a barátnőim tanácsolták. Mint írtam, én inkább elfogadom ezt a helyzetet. Csak kíváncsi vagyok mások véleményére is.
2020. szept. 20. 14:39
 7/49 A kérdező kommentje:
Akkor haltak meg a szülei amikor a 2.gyerekünk született. Azóta szűnt meg teljesen.
2020. szept. 20. 14:40
 8/49 anonim ***** válasza:
80%
Azt írod, semmi gond nincs, aztán a következő mondat már azzal indít, hogy Férjnek nem hiányzik. Azért ez elég nagy öngól, nem gondolod?
2020. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
83%
Ismerek egy nőt, aki a gyerek megszületése után nem akart szexelni, de azt mondta, nyaranként azért jólesne neki, és fáj, hogy a férje olyankor elutasítja. (Igaz, ő a férjét egész évben elutasította.) Mikor mondtam neki, hogy a házastárs nem vibrátor, amit fiókban tartunk és évi kétszer elővesszük, megsértődött. Nem érti, mi a baj az elvárásával.
2020. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
41%
Cukorbeteg? Az impotenssé tesz.
2020. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!