Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem aki 1 éve a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem aki 1 éve a férjem elég érdekes a kapcsolatunk.. Látszatra minden jó. Egészen addig amíg nem látom mit csinál fb-on, vagy épp instán! Folyamat más nőket jelöltet, lajkolgat.Hiaba szóltam neki többször is fejezze be. vélemenyek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 12:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
A véleményem, hogy ezt soha nem fogja befejezni. Hamarosan a valóságban is csajozni fog, ha nem teszi ezt már most is.
2020. okt. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Mi ezeket kitárgyaljuk együtt :D
2020. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
csináld ugyanazt. én is ezt csináltam, sőt, mindig más mfélmeztelen modellpasi volt a háttérképernyőm, akikhez képest ő sehol se volt...
2020. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Így jár aki donkihótét választja párjául. Legközelebb majd nem a felső 10%-ból matchelgetsz. Egyébként szerintem csinálj 1-2 gyereket neki (ha még nincs), úgy könyebb lesz majd elengedni, s egyébként is zabigyerekkel könyebb párt találni azt írják itt.
2020. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Vélemény?

1) Ne az Fb-n, meg az instán akarjátok már élni az életeteket könyörgöm.

2) Ne ellenőrizgesd a párod, a beteges féltékenység nem frankó dolog. Azt követ be / figyel akit akar, de amikor ott vagy mellette akkor ne a telóját nyomogassa hanem veled foglalkozzon.

3) Leültök és megbeszélitek, hogy most miért és hogyan. Tökmindegy kinek van "igaza" csak az számít meg tudtok-e egyezni a kérdéskörben. Ha nem akkor... - elkezdtetek egymástól távolodni úgyis lesz még egy sor dolog amin vitatkozni tudtok amíg el nem váltok. Mindenesetre óvszert használjatok vagy tabit, nektek még nagyon nem kellene közös gyereket vállalnotok.

2020. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Gyereket neki így?? A legnagyobb butaság lenne. Pont ettől félek
2020. okt. 6. 14:06
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Az a Don Quijote fáj...
2020. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Az a legszomorúbb az egészben hogy a 2. válaszolót ennyien lepontozták. Dugjátok homokba a fejeteket attól biztos jobb lesz.
2020. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem szeret csak tisztel, ami minimális követelmény egy kapcsolathoz, ... na akkor sem csinàl ilyet. Ez megalázó, semmibe néz téged. Idő kérdése és a kèpzeletből valóság lesz. Bàrmelyik nő bólintana ő azonnal ugrana rájuk.
2020. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam megbeszélni.. Hányszor ígérte már hogy befejezi. És egy ilyen (még) kis dolog is ennyire el tud torzítani egy kapcsolatot, aztán haladunk lefelé..
2020. okt. 6. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!