Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik hosszú, kicsit belefáradt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hosszú, kicsit belefáradt, monoton kapcsolatban vagytok, nem féltek, hogy egyszer robbantok és belevetitek magatokat az életbe, átadjátok magatokat a vágyaitoknak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, kapuzárás vagy mi, de vágyok az ismerkedésre, vágyok a szerelem érzésére, vágyok a szexre mással. De tartom magam. Ezek szélén lavírozgatok, bele-bele kóstolgatok, de nem élem meg egyiket sem, hisz tudom, a házasságom, a felépített életem többet ér. Csak félek egyszer valami elszakad, és belevetem ezekbe magam. Nem szokott ilyen félelmetek lenni, akik hasonlóan vagytok? Ti mit csináltok, hogy kezelitek? Van aki megéli ezeket a vágyait? Aki nem, az hogy bírja, mit csinál?

2020. nov. 29. 10:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy? nemed? mióta vagy kapcsolatban/házasságban?
2020. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A házasságok döntő többsége így ér véget.

Minden kapcsolatban eljön egyszer ez a pont, ilyenkor kell úrrá lenni a vágyainkon. Egy erőpróba. Ha kibírja a kapcsolat akkor jön egy fellàngolàs.

2020. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

Az a baj, hogy ha ilyen gondolataid vannak, azok előbb-utóbb "beérnek" és az első komoly lehetőségre rá fogsz csapni.

Az miért nem opció, hogy dolgozzatok együtt a házasságotokon, felélénkíteni?

2020. nov. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

40-50 közöttiek vagyunk, és 20 éves házasság.

Nem a házasság milyenségén van a hangsúly. Hanem hiába eszem a kedvenc kajámat, egy idő után szeretnék kicsit mást is enni.

2020. nov. 29. 11:06
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, de tudd, hogy nagyon sokba kerülhet az a másik étterem.
2020. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tudom, azért nem is teszek semmit. Csak kíváncsi lennék hasonló helyzetben levőkre. Ők hogy kezelik.
2020. nov. 29. 11:15
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Keserű lesz az új kaja.
2020. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Velem ilyen tuti nem fordul elő, mert borzalmas pasikkal ismerkedtem meg, akik kiöltek belőlem minden emberi érzést. Egyetlen pozitívuma a traumáknak, hogy segít a realitás talaján maradni. :)


N43

2020. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
"Hanem hiába eszem a kedvenc kajámat, egy idő után szeretnék kicsit mást is enni." ...Ezek szerint te vagy a férfi..
2020. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%
De velem is volt ilyen, nalunk en vagyok nő. Ket eve kezdődött de nagyon erősen, felmentem tinderre nezegetni es lett is volna alkalmam. Viszont az a gipusu pasi akire izgultam, 40 ev feletti noket nem jelol meg, igy 10 evvel ezelotti kepet kuldozgettem es 20 kgal sovanyabbnak hazudtam magam. Vegulis ezert egy randira se mertem elmenni, igy maig nem tudtam megcsalni a ferjem. Ket ev alatt viszont rengeteget enyhult az ilyen iranyu lelkesedesem, szoval lassan azert elmulik. Neked is vagy akkor mulik el ha nem jutsz lehetoseghez es eltelik par ev, vagy nem jossz be a csajoknakmakit kinezel es a csalodas miatt mulik el a vagy, vagy lehet kieled magad es fel egy ev mulva visszatersz a regi kerekvagasba.
2020. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!