Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezekután normális reakció,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekután normális reakció, hogy a férjem az ünnepeket külföldön tölti?

Figyelt kérdés
Nemzetközi kamionsofőr, és a múlthónap nagyon szerencsétlenül alakult számára. Először tolatáskor kiszakólította a ponyvát a pótkocsin, aztán pedig megbirságolták amiért nem tartotta be a pihenő időt. Mindez kb. fél millióba került. Mivel én 4hónapja nem dolgozom, így nagyon rosszkor jött ez az elkerülhető kiadás. Ingerlékeny is vagyok mostanában, és rosszúl reagáltam a hírre, ami miatt megsértődött. Természetesen megbántam és bocsánatot is kértem, de már a második napja nem beszél velem. A rendes munkaprogramja szerint december 18adikán kellene hazaérjen, és majd csak január második hetén menne vissza. Most csak azért, hogy ne kelljen velem töltse az ünnepeket, elvállalta hogy egész decemberben dolgozni fog és majd csak januárban jön haza.

2020. dec. 2. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
De a lóvé jól jön? >:)
2020. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1milyen lóvé? Most alig kapott valami aprópénzt, miután kifizeztte az okozott kárt, és a bírságot.
2020. dec. 2. 14:13
 3/16 anonim ***** válasza:
24%

2-ra.


ÁLLJ! Az a melóval jár.

2020. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Már hogy járna a melóval?! Ha kicsit figyelmesebb lenne, akkor nyilván elkerülhette volna. Októberben 17napot volt távol, és mindezért alig 40ezret keresett. Jövőhónapban talán már a megtakarításunk fogja a munkahelyére vinni. Ennél az is sokkal jobb lenne, ha inkább itthol dolgozna gyárban.
2020. dec. 2. 14:34
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

4.-re.


Ha ő hibázik, akkor ő fizet! Igen, ha sokat hibázik, akkor sokat.

2020. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha ő olyan lelkiismeretes ember, hogy eleve rosszul érezte magát az okozott kár miatt és erre még a felesége is megszidja, akkor el tudom képzelni, hogy több napra megsértődött. Az viszont, hogy erre azonnal lekötötte magát az ünnepekre munkával, egy hirtelen döntés volt gondolom, már lehet hogy ő is bánja.
2020. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
4 hónapja nem dolgozol és szidod őt amiért a munkájában hibázott? Nem érzed ezt kicsit igazságtalannak?
2020. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7 előszöris nem szídom, csak rosszúl reagáltam a hírre. Másodszer pedig a járvány miatt nics munkám, amiről nem tehetek, a férjem pedig teljes mértékben felelős amiért hibázott.
2020. dec. 2. 14:51
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
#8: 4 hónapja? Ja, persze. A szakmádban talán nem találsz munkát, de, hogy más területen találtál volna, az biztos. De legalább mennél a férjeddel, ha már ennyi szabadidőd van.
2020. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
mióta van szakmában? kamionsofőr nagyon felelős munka, sok tapasztalatot igényel, többnyire oylanok csinálják akiknek már az apja is az volt és betanította mire hogyan figyeljen. Ha még nemrégiben kezdte a szakmát, akkor mostvan a betanulása, de ehhez fiatalon kell kezdeni 20-25 év között, mert 40-50 felett már nehéz ezt csinálni.
2020. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!