Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Támogatjátok a melegházasságot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatjátok a melegházasságot?

Figyelt kérdés
Én teljes mértékben.

2020. dec. 16. 15:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
121 szavazat
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
29%
Igen, de a gyerekvállalást nem!
2020. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim válasza:
29%

Igen.


Viszont a gyerekvállalást nem. Úgy gondolom, hogy ez egy természetellenes minta a gyermek számára, ami nem egészséges neki a fejlődése során. A gyerekkori minták nagyon erősen áthatják az egész életet.


Ellenben magát a házasságot támogatom. Miért ne? Ő dolguk, hogyan élnek.

2020. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
43%

Egyáltalán nem. Házaspár az férfi és nő szövetsége. Tőlem a hálószobában mindenki azt csinál, ami jól esik, de intézményesíteni nem kellene. És nem korszerű, de számomra férfi létezik és nő.

A genderelméletből addig elfogadó vagyok, hogy a fiú nem genetika miatt játszik puskával, a kislány nem azért babázik, szocializációs okokból.

De nincs fiúlány, lányfiú, meg másik ezer.

2020. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
56%

Nem az a feladat, hogy mondjuk el, mit gondolunk?

A nulla százalékom most azt jelenti, hogy hülye vagyok mert

– válaszoltam a kérdésre;

- mert hülye vagyok, és ti jobban tudjátok, én mit gondolok?


De teljesen mindegy. Én nem változok. Nem, nem támogatom.

2020. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
56%
Igen és azt is, hogy vállalhassanak gyereket. Emberek közt nem kellene különbséget tenni a nemi identitásuk miatt, nekem van olyan leszbikus rokonom, akiről tudom, hogy szuper anyuka lenne, miért fosztják meg ettől egy olyan dolog miatt, amiről ő maga nem tehet?
2020. dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Teljesen elfogadó vagyok a melegekkel van egy nagyon jó meleg pár barátom is. De még ők sem támogatják!!! Ahogy tisztában vannak azzal is, hogy ez akkor is természetellenes és nem akarnának igy gyereket se vállalni.
2020. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
70%

"A gyerekkori minták nagyon erősen áthatják az egész életet."


Ugyan hány olyan meleget láttál, aki azért lett meleg, mert gyerekkorában olyan hatások érték?

Gondolom egyet se.


Érdekes, az összes meleg ismerősömnek nő az anyja és férfi az apja. Mégis melegek lettek.

2020. dec. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
26%
Igen, csak nehogy kötelezővé tegyék. :)
2020. dec. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
22%

IGEN!!!


Mióta ennyire felvállalt a melegség a fiatal srácok között, azóta könnyebb sulis csajokkal ismerkedni, így 40 évesen is. És ezt más, környezetemben lévő ismerősöm is mondja.

2020. dec. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
25%

A különböző neműek alig-alig házasodnak, a homoszexuálisok meg minden áron házasodni akarnak?

Íha!

2020. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!