Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg van olyan férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan férfi aki boldogabb egy szexbabával, mint egy ember-nővel? És el is veszi feleségül.

Figyelt kérdés
[link]

2020. dec. 28. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szex baba kell nekem is csak férfiba 😂
2020. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ilyen embereknek biztos van valami zűr a toronyban.
2020. dec. 28. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyanolyan like-, és követővadász tartalom, mint a pucsító csajok.


Nem a valóság.

2020. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem újdonság, lásd Oskar Kokoschka.
2020. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én próbáltam. Sokkal jobb, mint igazi nőkkel. De van még talán 100 millió kínai és majdnem az összes japán férfi, aki ilyen. És még ki tudja hányan...
2021. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azoknak jó és nem lélekölő akiknek csak szex kell főként..szeretetet nem ad csak feszes melleket meg hamis bőr érzetet..persze vannak akik szerelembe esnek tárgyakkal nem új jelenség(egy nő szerelmes lett egy falba, férfi kocsiba stb, de talán lámpáról is hallottam) de azért az ritka..ezt a jelenséget pszichológusok is vizsgálják valószínű kötődési zavar..de a szexbaba embert mímel és olyan szomorú látni h valakinek ez jut a tiszta szerelem helyett emberrel..egyszerűen szomorú..ennél még a kutyás cicás magányosság is vonzóbb..vagy a prostikhoz járós(nem kényszerprostikhoz persze akiket az apjuk futtat)
2021. ápr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azoknak praktikus lehet, akik nem igénylik különösképp a társaságot, aszociálisak, antiszociálisak vagy kizárólag a nőkből csak a testükre kíváncsiak, az egyetlen céljuk, hogy szexuálisan kielégüljenek és kész. Lehet a babát bántalmazni erőszakolni is, nem szól vissza. :) Nem ítélkezem, sok pszichés problémával rendelkező embernek valószínű ez lenne a legjobb választás. Legalább mindenki jól járna, normális társas kapcsolatot, családot igénylő nőket békén hagynák ezek az emberek, ha úgy is eltérőek az igények minek a képmutatás, mindenki éljen úgy ahogy szeretne.
2021. ápr. 16. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!