Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak nekem kell alkalmazkodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem kell alkalmazkodni férjemhez,vagy neki is illene énhozzám?

Figyelt kérdés

Az jár a fejemben egy ideje,a férjem vajon miért nem akar velem kompromisszumot kötni.Itt nem arról van szó hogy mit nézünk a tévében,vagy meddig alszunk reggel.Lényegesen komolyabb dolgokról.

Például én nem szeretek máshol aludni csak az otthonomban.Az üdülés persze más,úgy értem más embereknél,rokonoknál nem szeretek.Tehát ha megyünk rokonlátogatóba vagy párom gyerekét látogatni akkor semmiképpen sem szeretnék ott aludni.Ezzel szemben párom vezet,emellett ilyen családi találkozókkor inni is akar.Emiatt kellene ott aludni,mert ugye alkoholos állapotban nem vezethet haza felé.

Én eleve nem is szeretem az ilyen találkozókat,de felajánlottam annyi kompromisszumot hogy elmegyek vele,csak jöjjünk haza éjszakára.Ő viszont azt mondja akkor érzi jól magát ha ihat is.

Mit gondoltok nem illene neki is alkalmazkodni hozzám?


2021. jan. 27. 15:37
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem te vezetsz akkor?
2021. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
67%
Ezt nem a házasság előtt illett volna végiggondolni?
2021. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
51%
Hat ennyit igazán megtehetnel érte, hogy ha néha inni akar, te vezetni nem tudsz, akkor ott alszotok néha.
2021. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
52%
#3: Vagy a drága férj annyit megtehetne, hogy ne részegedjen le.
2021. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
95%

Néha aludjatok ott néha pedig ne.

Kompromisszum de úgy hogy ne csak neked legyen jó te se legyél önző.

Az előző meg milyen lerészegedésről ír?! Most ha egy felest megiszik teszem fel nem lesz részeg de ugye autót már nem vezethet.

2021. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
29%

Inkább te tűnsz elviselhetetlennek, és semmi komprumisszumkészség nincs benned.

Ezt feleségként mondom.

2021. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
70%

4.


Ez igaz, viszont a vezetési tilalomhoz elég az 1 koccintás is. Bár ezt sokan felülbírálják, az "egy belefér" logikával. Csak aztán rendőr ne legyen az úton, mert akkor bünti lesz. Viszont olyan is van aki azért issza meg azt a koccintást, hogy elkerülje a csesztetést, "poénkodást". Velem már történt ilyen.



Kérdező


Miért nem mentek tömegközlekedéssel vagy taxival (ha álltok úgy anyagilag?) Milyen távolságról beszélünk a rokonok esetén?

2021. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
93%

Egyik hónapban te engedsz és ott alszotok, következő hónapban meg a párod enged és jöttök haza.


Ilyen egyszerű ezen kár balhézni.

2021. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
6%

Ma egy pillanatra elment az áram.

Újraindult a számítógép, és a modem is.

A modem nem akart visszacsatlakozni az internetre.

Az információs oldal szerint felfelé nem tudott kommunikálni.

Valószínűleg a jelszint nem volt megfelelő.

Be kellett tenni egy csillapítót elé.

Utána már működött, és tudtam internetezni.

2021. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Párom semmiképp nem menne tömegközlekedéssel,de több faluval messzebb is élnek a rokonai.Azt gondolnám én kompromisszumot kötök azzal hogy elmegyek vele,holott kicsit sem akarok.Cserébe azt kérem tőle ne igyon,hogy haza tudjunk jönni estére.

Nem ez lenne a kompromisszum?

2021. jan. 27. 16:02
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!