Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a ferfi tart szeretot, ot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ferfi tart szeretot, ot miert nem kuldik el a halal nemiszervebe?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Senki nem illette megfelelo szavakkal sot egyutterzoen segitenek neki es sajnaljak.

Es hany ilyen kerdes van meg..


Ha egy no irta volna ki a kerdest mindjart mas lenne a helyzet.


2021. jan. 31. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert a férfinek jár! Ha nem tetszik, nem kell férfiakkal ismerkednetek!
2021. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Mert a nők válógatnak a férfiak közül, övék a döntés, így ez egy szép teljesítmény, hogy egyszerre 2 nőnél is zöld lámpát kap
2021. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a többség elküldi. Az én szememben nincs különbség, ha férfi vagy nő csalja meg a párját: ugyanolyan aljas dolog.
2021. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

A linknek en nem esek neki átolvasni az biztos.


A ferfiakat altalában azert nem szidják mert gyengék. Nekik arra is feláll csak ha fúj a szél, megy a vonat meg ilyenek. Szerintem a monogámiát sem ők találták ki :D

2021. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Várjunk már egy pillanatra. Ha egy férfi félrelép, ott szerepel egy nő is. Ha a nők nem adnának ***át, akkor a férfiak nem jutnának szexhez. Rá kellene már döbbeni arra, hogy a párkapcsolatokat és a családokat a nők vágják haza. A gyengeségükkel, az asszexualitásukkal, a lelki terrorjukkal. Alapvetően egy kapcsolat minősége a nőkön műlik, ebben az a jó, hogy ezt az értelmesebbik fele be is vallja. Én 100X mentem úgy haza, hogy megadtam a feleségemnek, a gyerekemnek mindent, 12 órát dolgoztam, majd háztartás, gyereknevelés. Este kedveskedés, majd 10/9X "ma felejtsd el", "ma nincs kedvem", "majd máskor", " a múlt héten voltunk együtt" hangzatos szlogenekkel elküldött a francba. Ja, hogy én voltam a gyenge az ágyba? Én voltam az, aki mindent megpróbált. Egy tökéletesen normális férj voltam és apa, káros szenvedélyektől mentes. Majd 6 év lelki és testi terror után félreléptem. Egyáltalán nem volt lelkiismeretfurdalásom. Azóta újra párkapcsolatom van, érdekes it tmiért nem küld el a párom? Sőt, a tenyerén hordoz! Holott semmivel sem csinálok mást mint az előző házasságomban. A volt feleségem azóta már a második pasiját fogyasztotta el, valójában mindenki otthagyja. Ez azért jó érzéssel tölt el, vagyis az, hogy nem bennem volt a hiba. Persze mint férfi, itt a sok 70-90% besavanyodott nőnek én vagyok a közellenség, igazából ez megtisztelő és jó visszajelzés. Jó úton haladok, a feleségemre emlékeztetnek, ami már a múltté. :)
2021. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem a nő a rossz. Nemcsak a nőn múlik a szex, hanem a férfin is. De csak mentegessétek magatokat ezzel az álszent dumával, olcsó kis senkik maradtok így is meg úgy is.
2021. febr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

"Egy tökéletesen normális férj voltam és apa, káros szenvedélyektől mentes. Majd 6 év lelki és testi terror után félreléptem."


Ezen jót nevettem😂😂😂

Amúgy nem megcsalni kellett volna lúzerkém, hanem elhagyni. Ettől nem vagy jobb, te tökéletesen normális férfi. Undorító vagy.

2021. febr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Majd pont a te kis buta válaszod fog engem minősíteni! :D Hát, el kell hogy mondjam, hogy tényleg jó vagyok és sikeres. Mint ember, apa, férj. A munkám miatt köztiszteletben állok, erre rá is szolgálok. Ezt a szex témát meg ne misztifikáljuk már túl! Aki éveken keresztül elhajtott azok után amit tettem érte/-ük, majd a család miatt bíztam még hogy megoldjuk, majd a végén belementem a dologba... szóval ne hogy már én legyek a hibás! Szerinted a szex határozza meg az ember minőségét? Vágytam rá emberileg, lelkileg, testileg. Nekem szent volt a családom, 7 évig viseltem el ezt a terrort, engem az eskü kötelezett, jóban-rosszban. Lehet hogy neked egy eskü semmit sem ér, én kitartottam. Amikor félreléptem, azt is én tettem, de ennek bőven meg volt az oka. Miért nem váltam el előtte? Mert küzdő típus vagyok, a félrelépés meg nem volt betervezve. Viszont sokkal értékesebb embernek tartom magam annál, hogy a sajárt és mást életét leírjam.

ha válaszolni akarsz, akkor kb. az enyémhez hasonló terjedelemben fejtsd ki a véleményed. A kétmondatos beböfögések gazdáit figyelembe sem veszem, ha én megtisztellek normális stilisztikával, tartalommal, akkor én is elvárom ugyanezt.


A negatív vélemény is vélemény, de az nem nekem szól, hanem az te vagy, önmagad. Nem velem nincs rendben valami, hanem önmagaddal. Ennek megértéséhez majd te is foglalkozz Buddha tanokkal évekig. A leminősítéssel a magad frusztrált mivoltát akarod emelni azzal, hogy ha engem lehúzol, máris többnek érzed magad. Idézek pár szót tőled: lúzer, undorító, nevetés. Sikertelen vagy ezt érzed te is, de kifelé adod hogy oké minden. Undorító. Annak tarod az életed valójában, nem tudsz kitörni belőle. Nevetés, kárörvendő reakció. Hidd el, nem velem van a baj, az én életemet megoldom, szerintem fordíts minőségi munkát magaddal kapcsolatosan.

2021. febr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
De nem megcsalni kellett volna, hanem elhagyni észkombájn.
2021. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Majd ha az én életemet éled, akkor ügy dönthetsz ahogy akarsz. Lehet a 21-ik századi modern emberek eldobnak mindent azonnal, én nem ilyen vagyok. A hibáimat is elismerem, de én nem úgy mentem félre, hogy otthon mindent megkaptam, sőt! Az meg hogy kinek milyen az élete, azt meg csak az érintett tudja és érzi. Na és képzeld, bár ezt tudtam előre, a szex sem jelentett semmit akkor, a testem kívánta. Azután nem is éreztem jól magam, de nem a lekiismeret furdalás miatt. Ezt az utat meg kellett ismernem, nem vagyok az, aki ismeretlennel, ismeretlenül tud szexelni bárkivel. Az biztos, hogy bármi történjen, a szex csak komoly kapcsolatban működik nálam, nekem kell a kötődés.
2021. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!