Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyik típussal élhetőbb az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik típussal élhetőbb az élet?

Figyelt kérdés

Sajnos elért a klimax koromnál fogva.Házasságomban gondok vannak emiatt,férjem kevesli az együttlétünket.Elméleti szinten egyre többet elgondolkodom milyen típusú férfival lenne jó megöregedni.Mert a mostani férjem kiakaszt az igényeivel.Talán egyedül is jobb volna,akkor nem érezném a folytonos megfelelési kényszert.

Kérdésem az lenne hölgyek,ti milyen férfival élnétek le életetek utolsó harmadát?Életerős,szexcentrikus,temperamentumos férfival,vagy inkább egy alkalmazkodóbb,nyugodtabb,segítőkészebb férfiemberrel.Kíváncsian várom a válaszokat.


2021. márc. 1. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbival.
2021. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Az előbbi is jó, csak hagyd, hogy tartson szeretőt melletted.
2021. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a kettő nem zárja ki egymást. Attól még lehet vki pl. segítőkész, hogy többet igényli a szexet és életerős. És attól még vki nem szexcentrikus, hogy többet igényli a szexet, mint te.

Amúgy meg attól függ az egész, hogy kire hogy hat a változókor, és kinek mekkora a libidója. Nekem jelenleg, 31 évesen elég magas a libidóm, és egy szobanövény típusú férfi mellett megölne az unalom.

Aztán lehet, hogy 20 év múlva meg nem bírnám, ki tudja.

2021. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ emberileg milyen.

Ha normális,akkor megerőltetném magam,ha meg nem,akkor inkább egyedül élnék.

2021. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Így olvasatra, az elsővel élettel telibb napok lennének.

A másodikkal talán harmonikusabb, békésebb, de nyugodtabb mellett unalmasabb is. Viszont ennek is megvan az előnye. De a szexet nem lehetne ide is átültetni? :)

De szerintem az elsővel. Vele később jönnének az idős évek.

2021. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az alkalmazkodóbb nem biztos hogy unalmas.Ha lehet vele programokat csinálni,beszélgetni akkor szerintem sokkal kiegyensúlyozottabb életet lehet élni mellette.Ha meg munka és egyéb miatt nincs idő,nincs energia akkor nem duzzog,követel,hanem megérti és elfogadóbb.
2021. márc. 1. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok

Te kérdeztél két típust, hogy ebből válasszunk. A három leírt tulajdonság alapján tudunk választani ha szigorúan a kérdésedre akarunk válaszolni.

De persze ennél összetettebb a dolog, mert egyik tulajdonság nem zárja ki a másikat, meg ezek még édes kevesek ahhoz, hogy látszódjon az egész ember komplett természete. Szóval szerintem utólag már ne te kezd magyarázgatni, hogy de hát ezzel is meg azzal is ilyen meg olyan lenne ha...

2021. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, a 6-os válaszodra: az életerősebb meg nem biztos, hogy nem segítőkész. Te elhatároztad, hogy szerinted, akinek nagyobb igénye van a szexre, az parasztabb. Pedig nem feltétlenül.
2021. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az utóbbival, de nemcsak az utolsó harmadát.
2021. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!